Superman & Lois (Superman a Lois)
93/100 - 26×

Superman & Lois(Superman a Lois)(Superman and Lois)

Nejslavnější superhrdina a nejznámější novinářka, právě toto duo tvoří Clark Kent (v utajení Superman) a Lois Lane. Jak však vypadá jejich každodenní život? Ten se rozhodně neobejde bez stresu, nátlaku a komplikací. Obzvláště, když jsou nyní rodiči.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Tyler Hoechlin (Clark Kent), Elizabeth Tulloch (Lois Lane), Jordan Elsass, Michael Bishop (Jonathan Kent), Alex Garfin (Jordan Kent), Emmanuelle Chriqui (Lana Lang Cushing), Inde Navarrette (Sarah Cushing), Erik Valdez (Kyle Cushing), Dylan Walsh (Sam Lane), Wolé Parks (John Henry Irons), Sofia Hasmik (Chrissy Beppo), Tayler Buck (Natalie Irons), Adam Rayner (Morgan Edge), Chad L. Coleman (Bruno Mannheim), Michael Cudlitz (Lex Luthor), Joselyn Picard (Sophie Cushing)

Martha Kent

Martha Kent

Clarkova adoptivní matka.

Sezóny 1
2021 - 2021

Martha Kent žila dlouhou dobu ve Smallvillu, a to se svým manželem Jonathanem, se kterým vlastnila farmu. Jejich vztah byl sice plný lásky, ale jedné věci se nikdy nedočkali – dítěte. Tedy až do doby, kdy na jejich poli přistál raketoplán, ve kterém se nacházel malý chlapeček. Místo toho, aby ho nahlásili úřadům, si ho nechali a začali ho vychovávat jako vlastního.

Chlapečkovi dali jméno Clark Kent a začali ho vychovávat. Brzy však zjistili, že chlapec není obyčejný – začala se u něj projevovat jeho nadlidská síla. Rodiče se opět shodli na tom, že o tom nikomu nepoví, a tak ho následně vychovali tak, aby své schopnosti nikomu neodhaloval.

V průběhu Clarkova dospívání zemřel jeho otec Jonathan. Clarka to velmi ranilo, a tak se rozhodl opustit Smallville, aby konečně dosáhl svého osudu. Martha byla jeho náhlým odchodem raněna, ale chápala to, a tak čekala na jeho návrat, zatímco mu šila superhrdinský kostým. Ten Clark později začal i nosit.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Na co se můžeme těšit

Přečtěte si, co nás čeká ve 12. - 13. díle

Přečtěte si, co nás čeká ve 12. - 13. díle

Poslední dvě epizody třetí série zaměří svou pozornost především na Lexe Luthora, který se po Brunově zatčení ocitne zpátky na svobodě.

Reklama

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama