Superman & Lois (Superman a Lois)
93/100 - 26×

Superman & Lois(Superman a Lois)(Superman and Lois)

Nejslavnější superhrdina a nejznámější novinářka, právě toto duo tvoří Clark Kent (v utajení Superman) a Lois Lane. Jak však vypadá jejich každodenní život? Ten se rozhodně neobejde bez stresu, nátlaku a komplikací. Obzvláště, když jsou nyní rodiči.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Tyler Hoechlin (Clark Kent), Elizabeth Tulloch (Lois Lane), Jordan Elsass, Michael Bishop (Jonathan Kent), Alex Garfin (Jordan Kent), Emmanuelle Chriqui (Lana Lang Cushing), Inde Navarrette (Sarah Cushing), Erik Valdez (Kyle Cushing), Dylan Walsh (Sam Lane), Wolé Parks (John Henry Irons), Sofia Hasmik (Chrissy Beppo), Tayler Buck (Natalie Irons), Adam Rayner (Morgan Edge), Chad L. Coleman (Bruno Mannheim), Michael Cudlitz (Lex Luthor), Joselyn Picard (Sophie Cushing)

Kal-El z převráceného světa

Kal-El z převráceného světa

Superman z převráceného světa, který podlehl síle kryptonitu.

Sezóny 2
2022 - 2023

Vzhledem k existenci mnohovesmíru není vůbec zvláštní, že existuje více Supermanů. Jeden takový se nachází v převráceném světě, tedy temnější verzi Země. I zde přistál mladý Kal-El, který se stal hrdinou celého světa. Na rozdíl od toho ze Země si však ponechal své původní jméno a neukrývá se před zbytkem světa.

V určitou chvíli se v jeho světě začala angažovat Ally Allston, kterou se rozhodl zastavit. Věděl, co má za lubem, a proto jí ukradl její přívěsek a cestoval s ním na Zemi, kde by společně s ním zničil i jeho druhou část, kterou vlastní druhá Ally Allston. Avšak aby přežil, potřeboval odolný kostým, který ho dostane na druhou stranu.

Když se objeví na Zemi, Clark neví, co si má o něm myslet, protože sice vypadá jako on, ale jde o znetvořeného jedince. Kal-El přišel o svůj původní vzhled ve chvíli, kdy začal podléhat síle kryptonitu, který užíval.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Na co se můžeme těšit

Přečtěte si, co nás čeká ve 12. - 13. díle

Přečtěte si, co nás čeká ve 12. - 13. díle

Poslední dvě epizody třetí série zaměří svou pozornost především na Lexe Luthora, který se po Brunově zatčení ocitne zpátky na svobodě.

Reklama

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama