Superman & Lois (Superman a Lois)
93/100 - 26×

Superman & Lois(Superman a Lois)(Superman and Lois)

Nejslavnější superhrdina a nejznámější novinářka, právě toto duo tvoří Clark Kent (v utajení Superman) a Lois Lane. Jak však vypadá jejich každodenní život? Ten se rozhodně neobejde bez stresu, nátlaku a komplikací. Obzvláště, když jsou nyní rodiči.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Tyler Hoechlin (Clark Kent), Elizabeth Tulloch (Lois Lane), Jordan Elsass, Michael Bishop (Jonathan Kent), Alex Garfin (Jordan Kent), Emmanuelle Chriqui (Lana Lang Cushing), Inde Navarrette (Sarah Cushing), Erik Valdez (Kyle Cushing), Dylan Walsh (Sam Lane), Wolé Parks (John Henry Irons), Sofia Hasmik (Chrissy Beppo), Tayler Buck (Natalie Irons), Adam Rayner (Morgan Edge), Chad L. Coleman (Bruno Mannheim), Michael Cudlitz (Lex Luthor), Joselyn Picard (Sophie Cushing)

Ally Allston

Ally Allston

Vůdkyně kultu, která chce spojit dva světy.

Sezóny 1
2022 - 2022

Ally Allston je zakladatelkou a vůdkyní kultu, který vyznává víru v to, že se svět, ve kterém se nachází, musí spojit se svým převráceným protějškem. Ally na tuto víru přešla ve chvíli, kdy si díky rodinnému přívěsku uvědomila, že existuje převrácený svět, kde žijí jejich temnější já. Ally usiluje o nadvládu nad oběma světy, přičemž ví, že toho dosáhne ve chvíli, kdy spojí své tělo s tím z převráceného svě­ta.

Ally kolem sebe začne shlukovat své následovníky, mezi které patří i Lucy Lane, sestra známější Lois Lane. Když jeden její následovník zemřel, Lois dostala strach, že stejný osud potká i její sestru, a tak o kultu napsala článek, kvůli kterému byla všechna Allyina snaha zmařena.

Samotný kult však přežil. Ally ho dokázala udržet při životě, ale už o něm nemluvila tak otevřeně jako dříve. Se svými následovníky se začala setkávat na tajných místech a její popularita začala opět stoupat. Jejím cílem však nebylo jen získání dostatečného množství následovníků, ale i otevření portálu do převráceného světa, ve kterém by se mohla spojit se svým převráceným já. V tu chvíli se do celé situace zaplete i Superman.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Na co se můžeme těšit

Přečtěte si, co nás čeká ve 12. - 13. díle

Přečtěte si, co nás čeká ve 12. - 13. díle

Poslední dvě epizody třetí série zaměří svou pozornost především na Lexe Luthora, který se po Brunově zatčení ocitne zpátky na svobodě.

Reklama

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama