Superman & Lois (Superman a Lois)
93/100 - 26×

Superman & Lois(Superman a Lois)(Superman and Lois)

Nejslavnější superhrdina a nejznámější novinářka, právě toto duo tvoří Clark Kent (v utajení Superman) a Lois Lane. Jak však vypadá jejich každodenní život? Ten se rozhodně neobejde bez stresu, nátlaku a komplikací. Obzvláště, když jsou nyní rodiči.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Tyler Hoechlin (Clark Kent), Elizabeth Tulloch (Lois Lane), Jordan Elsass, Michael Bishop (Jonathan Kent), Alex Garfin (Jordan Kent), Emmanuelle Chriqui (Lana Lang Cushing), Inde Navarrette (Sarah Cushing), Erik Valdez (Kyle Cushing), Dylan Walsh (Sam Lane), Wolé Parks (John Henry Irons), Sofia Hasmik (Chrissy Beppo), Tayler Buck (Natalie Irons), Adam Rayner (Morgan Edge), Chad L. Coleman (Bruno Mannheim), Michael Cudlitz (Lex Luthor), Joselyn Picard (Sophie Cushing)

Clark Kent

Clark Kent

Superhrdina z Kryptonu, který ochraňuje Zemi a je Loisiným manželem.

Sezóny 3
2021 - 2023

Clark Kent nepochází z planety Země, ale z Kryptonu. Ten však čelil své nevyhnutelné zkáze, a tak ho jeho skutečný otec Jor-El poslal na Zemi, čímž z něj udělal posledního přeživšího své rasy. Později se ale ukázalo, že tomu tak není, protože na Zemi dorazili další Kryptoňané.

Na Zemi se ho ujali manželé Kentovi, kteří nikdy nemohli mít vlastní děti, a tak se o něj začali starat jako o svého vlastního. Brzy zjistili, že Clark není obyčejným chlapcem, protože se už v mládí projevily některé jeho schopnosti. Jeho rodiče se však zavázali, že o tom nikomu nepoví.

Clark vyrůstal v zapadlém městečku Smallville, odkud se přestěhoval do Metropolis. Zde začal pracovat jako novinář, poznal tu svou životní lásku Lois a stal se z něj superhrdina Superman. Po čase se však rozhodl pro klidnější život, a tak se vrátil zpátky do Smallvillu, kde se nyní pokusí vychovat své dva syny Jonathana a Jordana.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
HolyTrue
21.1.2024 | 17:13:35
Andy98

Tak Tyler je jasná volba, zbožňuji ho už jako Dereka v Teen Wolf, a když odešel, tak jsem byla naštvaná a přestala koukat, nakonec jsem se k tomu po třech letech vrátila, protože jsem četla, že se vrátí. Herec je skvělý, mám ho ráda a jako Superman mi hrozně sedí. Je tedy pravda, že bez brýlí vypadá mnohem lépe než s nima, ale i ty mu sluší. Občas tápe, ale chápu ho, je těžké dát dohromady rodinu a zároveň zachraňovat svět hlavně v době, kdy děti nevědí, co je zač. Klobouk dolů, jak dokáže ukočírovat své syny a obdivuju ho, že Jordanovi ještě jednu nevrazil, protože za jeho chování by si to části zasloužil.

20.1.2024 | 10:57:21
azazel

Krasny herec,dobra postava,Jen ty brejlicky ho nijak nezmeni,takze jako prevlek nic moc teda. :-)

26.5.2022 | 8:54:10
RagnarokCzD

Mě přijde i o trochu lepší než Cavill … ten se spíš hodí na takovýho toho postaršího, drsnějšího Supermana co už je trochu zdrchanej svým posláním, tenhle týpek je takovej ten správnej sympaťák kterej ještě nemá ani tušení co všechno mu budoucnost přinese. :D

Superman byl vždycky můj nejneoblíbenější hrdina, bo je tak přiblble přesílenej až to kolikrát bolí … ale tady to docela zvládaj ukočírovat a mě to baví, takže doufám že jim to vydrží.

Jediný co mě na něm strašně štve je krátký vodítko, na kterým ho Lois drží … cokoli ona řekne, Clark bez odmlouvání a bez přemejšlení udělá, protože ona je žena a tím pádem ona ví vždycky všechno nejlíp. :D Bohužel jak si toho jednou člověk všimne, tak už to nejde nevidět. :(

6.7.2021 | 12:10:03
FValek

Nejlepší Superman po Cavillovi.

22.3.2021 | 16:25:27
CoRnDuCK

V Supergirl mi přišel ok, ale tady se pěkně vybarvil :D

13.3.2021 | 0:28:16
Stardos

Tyler je úžasný.

12.3.2021 | 14:43:36
Bruce.Kent

Clark je v podání Tylera opravdu výborný. Skvělá volba.

27.2.2021 | 21:44:30

Stav překladu

Epizoda S03E13: What Kills You Only Makes You Stronger

cz100%
DOKONČENO

Nejnovější díly seriálu Superman & Lois si můžete pustit na streamovací službě HBO Max, kde si je užijete i s českou podporou.

Na co se můžeme těšit

Přečtěte si, co nás čeká ve 12. - 13. díle

Přečtěte si, co nás čeká ve 12. - 13. díle

Poslední dvě epizody třetí série zaměří svou pozornost především na Lexe Luthora, který se po Brunově zatčení ocitne zpátky na svobodě.

Reklama

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama