Superman & Lois (Superman a Lois) Clark Kent

Clark Kent

Clark Kent

Superhrdina z Kryptonu, který ochraňuje Zemi a je Loisiným manželem.

Sezóny 1
2021 - 2021

Clark Kent nepochází z planety Země, ale z Kryptonu. Ten však čelil své nevyhnutelné zkáze, a tak ho jeho skutečný otec Jor-El poslal na Zemi, čímž z něj udělal posledního přeživšího své rasy. Později se ale ukázalo, že tomu tak není, protože na Zemi dorazili další Kryptoňané.

Na Zemi se ho ujali manželé Kentovi, kteří nikdy nemohli mít vlastní děti, a tak se o něj začali starat jako o svého vlastního. Brzy zjistili, že Clark není obyčejným chlapcem, protože se už v mládí projevily některé jeho schopnosti. Jeho rodiče se však zavázali, že o tom nikomu nepoví.


Clark vyrůstal v zapadlém městečku Smallville, odkud se přestěhoval do Metropolis. Zde začal pracovat jako novinář, poznal tu svou životní lásku Lois a stal se z něj superhrdina Superman. Po čase se však rozhodl pro klidnější život, a tak se vrátil zpátky do Smallvillu, kde se nyní pokusí vychovat své dva syny Jonathana a Jordana.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RagnarokCzD

Mě přijde i o trochu lepší než Cavill … ten se spíš hodí na takovýho toho postaršího, drsnějšího Supermana co už je trochu zdrchanej svým posláním, tenhle týpek je takovej ten správnej sympaťák kterej ještě nemá ani tušení co všechno mu budoucnost přinese. :D

Superman byl vždycky můj nejneoblíbenější hrdina, bo je tak přiblble přesílenej až to kolikrát bolí … ale tady to docela zvládaj ukočírovat a mě to baví, takže doufám že jim to vydrží.

Jediný co mě na něm strašně štve je krátký vodítko, na kterým ho Lois drží … cokoli ona řekne, Clark bez odmlouvání a bez přemejšlení udělá, protože ona je žena a tím pádem ona ví vždycky všechno nejlíp. :D Bohužel jak si toho jednou člověk všimne, tak už to nejde nevidět. :(

6.7.2021 | 12:10:03
FValek

Nejlepší Superman po Cavillovi.

22.3.2021 | 16:25:27
CoRnDuCK

V Supergirl mi přišel ok, ale tady se pěkně vybarvil :D

13.3.2021 | 0:28:16
Stardos

Tyler je úžasný.

12.3.2021 | 14:43:36
Bruce.Kent

Clark je v podání Tylera opravdu výborný. Skvělá volba.

27.2.2021 | 21:44:30

Stav překladu

Epizoda S01E15: Last Sons of Krypton

cz100%
DOKONČENO

Nejnovější díly seriálu Superman & Lois si můžete pustit na streamovací službě HBO GO, kde si je užijete i s českou podporou.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás