Superman & Lois (Superman a Lois)
93/100 - 26×

Superman & Lois(Superman a Lois)(Superman and Lois)

Nejslavnější superhrdina a nejznámější novinářka, právě toto duo tvoří Clark Kent (v utajení Superman) a Lois Lane. Jak však vypadá jejich každodenní život? Ten se rozhodně neobejde bez stresu, nátlaku a komplikací. Obzvláště, když jsou nyní rodiči.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Tyler Hoechlin (Clark Kent), Elizabeth Tulloch (Lois Lane), Jordan Elsass, Michael Bishop (Jonathan Kent), Alex Garfin (Jordan Kent), Emmanuelle Chriqui (Lana Lang Cushing), Inde Navarrette (Sarah Cushing), Erik Valdez (Kyle Cushing), Dylan Walsh (Sam Lane), Wolé Parks (John Henry Irons), Sofia Hasmik (Chrissy Beppo), Tayler Buck (Natalie Irons), Adam Rayner (Morgan Edge), Chad L. Coleman (Bruno Mannheim), Michael Cudlitz (Lex Luthor), Joselyn Picard (Sophie Cushing)

S03E13: What Kills You Only Makes You Stronger

S03E13: What Kills You Only Makes You Stronger

Ve chvíli, kdy celý Smallville sleduje meteorický roj, Lex Luthor podnikne to, o co mu celou dobu šlo.

sk
27.6.2023
730 000
43 minut

Základní info:

Režie: Gregory Smith
Scénář: Brent Fletcher, Todd Helbing
Hrají: Tyler Hoechlin (Clark Kent), Tyler Hoechlin (Kal-El z převráceného světa), Elizabeth Tulloch (Lois Lane), Alex Garfin (Jordan Kent), Michael Bishop (Jonathan Kent), Erik Valdez (Kyle Cushing), Inde Navarrette (Sarah Cushing), Wolé Parks (John Henry Irons), Tayler Buck (Natalie Irons), Sofia Hasmik (Chrissy Beppo), Dylan Walsh (Sam Lane), Emmanuelle Chriqui (Lana Lang Cushing), Michael Cudlitz (Lex Luthor), Karen Holness (Tara Reagan), Rebecca Staab (Gretchen), Ryan Booth (Otis Grisham), … 

Trailer ke třinácté epizodě:

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Andy98

Za mě tedy trochu zklamání, mělo být velké vyvrcholení a vlastně se něco začalo pořádně dít až v posledních asi 10 minutách jinak docela nuda. Plus ten otevřený konec mě štve, vždy padoucha porazili a ne že to nechají na další sérii, vlastně jsme měli dva padouchy a jeden se potáhne do další série, kdyby to byl někdo jiný než Lex, jsem asi více nadšená. A jako to co dělali s Bizarem? To mi přišlo fakt ubohý, jako zlatý normální Bizar, tohle už ani není on. Celkově za mě celá série asi nejslabší, zabývalo se to převážně Cushingovými a rakovinou, za mě to mohlo být více o Supermanovi a klidně to mohlo mít bez těchto věcí méně dílů.

20.1.2024 | 10:20:59
tominotomino

Můj tip pro začátek čtvrté série – během prvních pár minut ho Superman mrskne do slunce a bude po něm. A jak to, že toho Bizzara vše usmrcovalo? Neměl by být taky odolnější jako Superman?

webmaster
3.12.2023 | 23:08:14
lego assassin

Jako super akční

13.7.2023 | 12:58:42
RagnarokCzD

Vyloženě špatný …

Nelíbil se mi Doomsday, nelíbí se mi Luthor, nelíbí se mi Lois, nelíbí se mi cliffhanger, nelíbí se mi jak se všechny postavy chovaj … vlastně asi jediný co se mi na týhle epizodě líbilo bylo to, že konečně uzavřela tuhle sérii nesmyslů a příště se SNAD budeme moct vrhnout na něco zajímavějšího. :-/

3.7.2023 | 23:04:50
lucifer22

Neviem ako ostatným ale mne je tento Lex Luthor úplne mimo. Namiesto miliardárskeho boháča s ktoreho srší inteligencia tu z neho spravli motorkára čičo

30.6.2023 | 19:56:14
Lex Luthor

Souhlasím s Megraid je smutné, že tyhle cliffangery se většinou vyřeší během pěti minut no dokument o rakovině a vztazích skončil a uvidíme, co předvede Lex v další sérii Superman a Lois.

28.6.2023 | 19:51:43
Megraid

Tenhle trend dát takový totální cliffhanger na konec sérii mě začíná fakt s..t. Člověk na to pak rok čeká a z 80% to dořešení neukončené zápletky v prvním díle další série je trash. Za tohle prostě dislike, i kdyby to byl sebelepší díl

28.6.2023 | 18:57:18
Bruce.Kent

Nejlepší epizoda celého seriálu :)

28.6.2023 | 15:50:27
Raiden123

Superman VS Doomsdaybizzaro som nevedel,ze by niekto vytvoril take kombo.

Zas jeden otvoreny koniec,ktory nebol dorieseny.

28.6.2023 | 12:01:05

Na co se můžeme těšit

Přečtěte si, co nás čeká ve 12. - 13. díle

Přečtěte si, co nás čeká ve 12. - 13. díle

Poslední dvě epizody třetí série zaměří svou pozornost především na Lexe Luthora, který se po Brunově zatčení ocitne zpátky na svobodě.

Reklama

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama