Superman & Lois (Superman a Lois)
95/100 - 22×

Superman & Lois(Superman a Lois)(Superman and Lois)

Nejslavnější superhrdina a nejznámější novinářka, právě toto duo tvoří Clark Kent (v utajení Superman) a Lois Lane. Jak však vypadá jejich každodenní život? Ten se rozhodně neobejde bez stresu, nátlaku a komplikací. Obzvláště, když jsou nyní rodiči.

USA | 2021 | Vysílá se
vysílání
3 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Tyler Hoechlin (Clark Kent), Elizabeth Tulloch (Lois Lane), Alex Garfin (Jordan Kent), Emmanuelle Chriqui (Lana Lang Cushing), Inde Navarrette (Sarah Cushing), Jordan Elsass (Jonathan Kent), Erik Valdez (Kyle Cushing), Wolé Parks (John Henry Irons), Dylan Walsh (Sam Lane), Sofia Hasmik (Chrissy Beppo), Adam Rayner (Morgan Edge), Tayler Buck (Natalie Irons), Joselyn Picard (Sophie Cushing), Daisy Tormé (Ironsova umělá inteligence), Zane Clifford (Timmy Ryan)

Lana-Rho z převráceného světa

Lana-Rho z převráceného světa

Fanatická podporovatelka Ally Allston.

Sezóny 1
2022 - 2022

Lana-Rho je převrácenou verzí Lany Lang Cushing, která žije poměrně poklidný život. Její převrácený protějšek ho však nežije. Dříve se živila jako servírka v jedné smallvillské restauraci, kde na ni narazili Kal-El a Tal-Rho. Když Tal zjistil, že z něj brzy bude strýc, pozval všechny místní na panáka. Lana se šla ujistit, že na to má peníze, přičemž v tu chvíli mezi nimi přeskočila jiskra.

Po letech získala Lana superschopnosti a stala se jednou z předních spojenkyň Kala i Tala. Druhý jmenovaný se stal jejím mužem, nicméně i když spolu jsou už 15 let, jejich manželství je bezdětné. Nutno dodat, že si po letech možná už ani pořádně nerozumí, protože se neshodnou na podpoře Ally Allston.


Lana totiž pevně věří v to, že by tuto ženu měli podporovat, a proto pro ni dělá první poslední. Ally ji často posílá vyřizovat různé záležitosti, ke kterým je potřeba někdo s nadpřirozenými schopnostmi. I Tal stojí na její straně, ale když dojde na lámání chleba, a má si vybrat mezi svým bratrem a Ally, vždycky zvolí svou rodinu.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S03E03: In Cold Blood

Nejnovější díly seriálu Superman & Lois si můžete pustit na streamovací službě HBO Max, kde si je užijete i s českou podporou.

Na co se můžeme těšit

Přečtěte si, co nás čeká v 1. - 3. díle

Přečtěte si, co nás čeká v 1. - 3. díle

Seriál Superman & Lois se po roce vrací, a tak nastal čas si představit děj prvních tří epizod. Na obzoru se objevuje nový padouch, zatímco rodina Kentových čelí dalším překážkám.

Reklama

Nejlepší epizody třetí série

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama