Superman & Lois (Superman a Lois)
93/100 - 26×

Superman & Lois(Superman a Lois)(Superman and Lois)

Nejslavnější superhrdina a nejznámější novinářka, právě toto duo tvoří Clark Kent (v utajení Superman) a Lois Lane. Jak však vypadá jejich každodenní život? Ten se rozhodně neobejde bez stresu, nátlaku a komplikací. Obzvláště, když jsou nyní rodiči.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Tyler Hoechlin (Clark Kent), Elizabeth Tulloch (Lois Lane), Jordan Elsass, Michael Bishop (Jonathan Kent), Alex Garfin (Jordan Kent), Emmanuelle Chriqui (Lana Lang Cushing), Inde Navarrette (Sarah Cushing), Erik Valdez (Kyle Cushing), Dylan Walsh (Sam Lane), Wolé Parks (John Henry Irons), Sofia Hasmik (Chrissy Beppo), Tayler Buck (Natalie Irons), Adam Rayner (Morgan Edge), Chad L. Coleman (Bruno Mannheim), Michael Cudlitz (Lex Luthor), Joselyn Picard (Sophie Cushing)

Lana-Rho z převráceného světa

Lana-Rho z převráceného světa

Fanatická podporovatelka Ally Allston.

Sezóny 1
2022 - 2022

Lana-Rho je převrácenou verzí Lany Lang Cushing, která žije poměrně poklidný život. Její převrácený protějšek ho však nežije. Dříve se živila jako servírka v jedné smallvillské restauraci, kde na ni narazili Kal-El a Tal-Rho. Když Tal zjistil, že z něj brzy bude strýc, pozval všechny místní na panáka. Lana se šla ujistit, že na to má peníze, přičemž v tu chvíli mezi nimi přeskočila jiskra.

Po letech získala Lana superschopnosti a stala se jednou z předních spojenkyň Kala i Tala. Druhý jmenovaný se stal jejím mužem, nicméně i když spolu jsou už 15 let, jejich manželství je bezdětné. Nutno dodat, že si po letech možná už ani pořádně nerozumí, protože se neshodnou na podpoře Ally Allston.

Lana totiž pevně věří v to, že by tuto ženu měli podporovat, a proto pro ni dělá první poslední. Ally ji často posílá vyřizovat různé záležitosti, ke kterým je potřeba někdo s nadpřirozenými schopnostmi. I Tal stojí na její straně, ale když dojde na lámání chleba, a má si vybrat mezi svým bratrem a Ally, vždycky zvolí svou rodinu.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Na co se můžeme těšit

Přečtěte si, co nás čeká ve 12. - 13. díle

Přečtěte si, co nás čeká ve 12. - 13. díle

Poslední dvě epizody třetí série zaměří svou pozornost především na Lexe Luthora, který se po Brunově zatčení ocitne zpátky na svobodě.

Reklama

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama