Superman & Lois (Superman a Lois)
93/100 - 26×

Superman & Lois(Superman a Lois)(Superman and Lois)

Nejslavnější superhrdina a nejznámější novinářka, právě toto duo tvoří Clark Kent (v utajení Superman) a Lois Lane. Jak však vypadá jejich každodenní život? Ten se rozhodně neobejde bez stresu, nátlaku a komplikací. Obzvláště, když jsou nyní rodiči.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Tyler Hoechlin (Clark Kent), Elizabeth Tulloch (Lois Lane), Jordan Elsass, Michael Bishop (Jonathan Kent), Alex Garfin (Jordan Kent), Emmanuelle Chriqui (Lana Lang Cushing), Inde Navarrette (Sarah Cushing), Erik Valdez (Kyle Cushing), Dylan Walsh (Sam Lane), Wolé Parks (John Henry Irons), Sofia Hasmik (Chrissy Beppo), Tayler Buck (Natalie Irons), Adam Rayner (Morgan Edge), Chad L. Coleman (Bruno Mannheim), Michael Cudlitz (Lex Luthor), Joselyn Picard (Sophie Cushing)

Ally Allston z převráceného světa

Ally Allston z převráceného světa

Diktátorka převráceného světa.

Sezóny 1
2022 - 2022

Kromě Země existuje ještě jedna její verze, která je doslova převrácená, protože představuje nejenom její temnější verzi, ale zároveň je v ní vše převráceně. Každopádně místní Ally Allston se na rozdíl od pozemské Ally Allston dočkala jiného vývoje – i ona sice založila svůj kult, ale dotáhla to s ním tak daleko, že se stala diktátorkou celého světa.

Do cesty se jí z logického důvodu postavil Kal-El, který zjistil, že zdrojem její moci je její přívěsek. Vzal jí ho a odcestoval s ním na Zemi, aby našel jeho druhou část a oba kusy zničil. V tu chvíli ale narazil na své převrácené já, Clarka Kenta, který mu v jeho snažení zabránil.

Ally Allston z převráceného světa je stejně podlá jako její pozemský protějšek. I když dosáhla na vysokou pozici, stále se potřebuje setkat se svou drahou polovičkou, aby se stala plnohodnotnou. Bez svého přívěsku to však nedokáže, a tak se musí spolehnout na to, že druhá Ally přijde za ní.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Na co se můžeme těšit

Přečtěte si, co nás čeká ve 12. - 13. díle

Přečtěte si, co nás čeká ve 12. - 13. díle

Poslední dvě epizody třetí série zaměří svou pozornost především na Lexe Luthora, který se po Brunově zatčení ocitne zpátky na svobodě.

Reklama

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama