Superman & Lois (Superman a Lois)
93/100 - 26×

Superman & Lois(Superman a Lois)(Superman and Lois)

Nejslavnější superhrdina a nejznámější novinářka, právě toto duo tvoří Clark Kent (v utajení Superman) a Lois Lane. Jak však vypadá jejich každodenní život? Ten se rozhodně neobejde bez stresu, nátlaku a komplikací. Obzvláště, když jsou nyní rodiči.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Tyler Hoechlin (Clark Kent), Elizabeth Tulloch (Lois Lane), Jordan Elsass, Michael Bishop (Jonathan Kent), Alex Garfin (Jordan Kent), Emmanuelle Chriqui (Lana Lang Cushing), Inde Navarrette (Sarah Cushing), Erik Valdez (Kyle Cushing), Dylan Walsh (Sam Lane), Wolé Parks (John Henry Irons), Sofia Hasmik (Chrissy Beppo), Tayler Buck (Natalie Irons), Adam Rayner (Morgan Edge), Chad L. Coleman (Bruno Mannheim), Michael Cudlitz (Lex Luthor), Joselyn Picard (Sophie Cushing)

S01E01: Pilot

S01E01: Pilot

Po letech bojů s megalomanskýmu superpadouchy, zrůdami způsobujícími chaos v Metropolis a vetřelci z vesmíru usilujícími o vyhlazení lidské rasy se nejznámější superhrdina, Muž z oceli neboli Clark Kent, a nejslavnější novinářka, Lois Lane, musí postavit tváří v tvář své dosud největší výzvě – stresu, nátlaku a komplikacím, které jdou ruku v ruce s tím být rodičem v současné společnosti. Zatímco Clark a Lois vychovávají dva chlapce, tak mají čím dál větší starosti s tím, zda jejich synové Jonathan a Jordan nezdědili otcovy superschopnosti z Kryptonu. Jakmile se kvůli rodinným záležitostem vrátí do Smallvillu, tak se znovu střetnou s Lanou Lang, místní pracovnicí v bance, která je zároveň první Clarkovou láskou, a jejím manželem Kylem Cushingem, který šéfuje místnímu sboru hasičů. Dospělí však nejsou ti jediní, kteří se setkají se svými starými přáteli, kromě nich se Jonathan a Jordan opět setkají s Kyleovou a Laninou divokou dcerou Sarah. Superhrdinský život pochopitelně není nikdy nudný, obzvláště když je tu generál Samuel Lane, Loisin otec, který chce, aby Superman porážel padouchy a zachraňoval situace na poslední chvíli. Jejich idylka ve Smallvillu se proto obrátí naruby, a to ve chvíli, kdy do jejich životů vstoupí záhadný cizinec.

sk
23.2.2021
1 750 000
1 hodina 4 minuty

Základní info:

Režie: Lee Toland Krieger
Scénář: Greg Berlanti, Todd Helbing
Hrají: Tyler Hoechlin (Clark Kent), Elizabeth Tulloch (Lois Lane), Jordan Elsass (Jonathan Kent), Alexander Garfin (Jordan Kent), Erik Valdez (Kyle Cushing), Inde Navarrette (Sarah Cushing), Wolé Parks (Cizinec), Dylan Walsh (Sam Lane), Emmanuelle Chriqui (Lana Lang Cushing), Michele Scarabelli (Martha Kent), Fred Robertson (Jonathan Kent starší), Fritzy-Klevans Destine (Sean Smith), Wern Lee (Tag Harris), Zane Clifford (Timmy Ryan), Joselyn Picard (Sophie Cushing), … 

Trailer k první epizodě:

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Buboflies

Tak som sa konečne dostala aj k Supermanovi…je to rozdiel oproti Supermanovi z 90.-tych rokov, na ktorom som vyrastala (Dean Cain & Terri Hatcher), nič také nečakajte. Tu práveže všetky tie veci s vyrovnávaním sa so supersilou, pubertu, príchod do Metropolis, Daily Planet, Lois, nedorozumenia splývajúce s neustálym ohrozením a vtipnými situáciami, atď…, preskočili behom úvodného intra a voa lá máme rovno Supermanovu rodinku aj s dvomi pubertálnymi synmi, ktorí netušia, kto je ich ocino zač…takže je to iné, ale celkom fajn, bavilo ma aj toto…akurát som nepochopila ten nezmysel s kryptonitom, ktorý si Superman vytiahol, ako obyčajný nožík (zabodnutý do srdca?), očakávala som, že z toho spravia dramatickú scénu naproti tomu, čo sa odohrávalo so synmi…takže uvidíme? :)

9.5.2023 | 9:02:35
KevSpa

Nemůžu uvěřit, že tohle je vážně od CW. Zatím v rámci žánru hodně dobré.

webmaster, korektor
2.7.2021 | 5:27:48
gladiator992

Pecka! Tento seriál je od CW ?

6.6.2021 | 9:09:15
CoRnDuCK

Tak toto bylo překvapivě dobrý!! Oproti ostatním dnešním seriálům od CW je tu vidět snaha a hodně lepší kinematografie.

13.3.2021 | 0:27:42
Brett

Dobrý začátek. Uvidíme, co bude dál.

12.3.2021 | 17:39:23
Stardos

Supermana (Clarka, třeba Jonathana mám rád) jsem nikdy nemusel, ať už v komisech či filmech, ale od začátku Tylera u CW jako Supermana musím říct, že jeho ztvárnění se mi líbí a asi tohle je jediný Clark, který se mi líbí. Lois mi taky sedí, kluci taky, ačkoliv bych byl radši, kdyby byl jen Jonathan a Jordan byl ve skutečnosti Damian, ale snad v budoucnu pravé Supersons spatřím.

Jinak díl jako start mi přišel na poměry CW úžasný.

12.3.2021 | 14:42:54
Ulrička

Lois je mi krajně nesympatická a nepěkná. Superman mi strašně připomíná indického herce Aamira Khana (netuším proč). Synkové jsou jako chodící klišé. Sportovec vs nerd. A chudák Superman má problémy s hypotékou. Možná by mohl zavolat Batmanovi, ať ho založí. Jinak pěkné triky, ale nijak nemám chuť pustit si další díl.

4.3.2021 | 21:50:36
Spiders 01

Na to že to byl 1.díl tak nebylo špatně

4.3.2021 | 16:59:13
default

Nevím, mám z toho smíšené pocity. Clark je mi nesympatický herec. Efekty dobrý. Kromě závěru i dej relativně dobrý. Jen mám velké obavy, že stejně jako Flash nebo Green Arrow to bude mít stejný osud: na začátku super a časem sentimentální divadlo furt to stejné dokola. A Kap Lux? Těšil jsem se na nějakého emzáka a on je to Lux? Vidíte, už to začíná… :(

4.3.2021 | 4:06:33
RagnarokCzD

Luthor seděl tak dlouho, až zčernal. :D

Docela by mě zajímalo jesli Superman ten „straaaašně nebezpečnej“ kryptonit nesl celou dobu zpátky na farmu, nebo ho prostě jen zahodil uprostřed města. :D

Krásně to ukazuje jakej to bude odpad, žádnej respekt k předloze, hromada keců o rodině a přátelství, politická hyperkorekce na každym kroku. -_- Většina akce vypadala přinejlepším průměrně. :-/

3.3.2021 | 9:17:01

Na co se můžeme těšit

Přečtěte si, co nás čeká ve 12. - 13. díle

Přečtěte si, co nás čeká ve 12. - 13. díle

Poslední dvě epizody třetí série zaměří svou pozornost především na Lexe Luthora, který se po Brunově zatčení ocitne zpátky na svobodě.

Reklama

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama