Superman & Lois (Superman a Lois)
93/100 - 26×

Superman & Lois(Superman a Lois)(Superman and Lois)

Nejslavnější superhrdina a nejznámější novinářka, právě toto duo tvoří Clark Kent (v utajení Superman) a Lois Lane. Jak však vypadá jejich každodenní život? Ten se rozhodně neobejde bez stresu, nátlaku a komplikací. Obzvláště, když jsou nyní rodiči.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Tyler Hoechlin (Clark Kent), Elizabeth Tulloch (Lois Lane), Jordan Elsass, Michael Bishop (Jonathan Kent), Alex Garfin (Jordan Kent), Emmanuelle Chriqui (Lana Lang Cushing), Inde Navarrette (Sarah Cushing), Erik Valdez (Kyle Cushing), Dylan Walsh (Sam Lane), Wolé Parks (John Henry Irons), Sofia Hasmik (Chrissy Beppo), Tayler Buck (Natalie Irons), Adam Rayner (Morgan Edge), Chad L. Coleman (Bruno Mannheim), Michael Cudlitz (Lex Luthor), Joselyn Picard (Sophie Cushing)

Timmy Ryan

Timmy Ryan

Nevýrazný člen fotbalového týmu.

Sezóny 3
2021 - 2023

Timmy Ryan je středoškolský student, který se ve Smallvillu věnuje hraní fotbalu. Jde o kamaráda Seana Smithe, tudíž je podobně namistrovaný jako on. Na škole vyniká především díky hraní fotbalu, nicméně na sebe moc neupozorňuje, což znamená, že je poměrně nevýrazný.

Na táboráku zbije společně se svými kamarády Jordana Kenta, kvůli čemuž dojde k velké explozi, která Timmyho naštěstí nezraní. Poté si z jeho bratra Jonathana utahuje na fotbalovém hřišti, přičemž celou situaci uklidní až Jordan, který tu taktéž začne hrát. Ten se však předně postará o to, aby se k němu Sean nechoval ošklivě.

Vránám (jak se přezdívá místnímu fotbalovému týmu) se začne dařit, a tak Timmy navštěvuje jednu párty za druhou, na který se slaví především jejich úspěch. Timmy je dále viděn i na dalších společenských akcích, ale opět tu na sebe moc neupozorňuje.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S03E13: What Kills You Only Makes You Stronger

cz100%
DOKONČENO

Nejnovější díly seriálu Superman & Lois si můžete pustit na streamovací službě HBO Max, kde si je užijete i s českou podporou.

Na co se můžeme těšit

Přečtěte si, co nás čeká ve 12. - 13. díle

Přečtěte si, co nás čeká ve 12. - 13. díle

Poslední dvě epizody třetí série zaměří svou pozornost především na Lexe Luthora, který se po Brunově zatčení ocitne zpátky na svobodě.

Reklama

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama