Superman & Lois (Superman a Lois)
94/100 - 21×

Superman & Lois(Superman a Lois)(Superman and Lois)

Nejslavnější superhrdina a nejznámější novinářka, právě toto duo tvoří Clark Kent (v utajení Superman) a Lois Lane. Jak však vypadá jejich každodenní život? Ten se rozhodně neobejde bez stresu, nátlaku a komplikací. Obzvláště, když jsou nyní rodiči.

USA | 2021 | Vysílá se
vysílání
3 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Tyler Hoechlin (Clark Kent), Elizabeth Tulloch (Lois Lane), Jordan Elsass (Jonathan Kent), Alexander Garfin (Jordan Kent), Emmanuelle Chriqui (Lana Lang Cushing), Inde Navarrette (Sarah Cushing), Erik Valdez (Kyle Cushing), Dylan Walsh (Sam Lane), Wolé Parks (John Henry Irons), Sofia Hasmik (Chrissy Beppo), Adam Rayner (Morgan Edge), Tayler Buck (Natalie Irons), Joselyn Picard (Sophie Cushing), Daisy Tormé (Ironsova umělá inteligence), Zane Clifford (Timmy Ryan)

Timmy Ryan

Timmy Ryan

Nevýrazný člen fotbalového týmu.

Sezóny 2
2021 - 2022

Timmy Ryan je středoškolský student, který se ve Smallvillu věnuje hraní fotbalu. Jde o kamaráda Seana Smithe, tudíž je podobně namistrovaný jako on. Na škole vyniká především díky hraní fotbalu, nicméně na sebe moc neupozorňuje, což znamená, že je poměrně nevýrazný.

Na táboráku zbije společně se svými kamarády Jordana Kenta, kvůli čemuž dojde k velké explozi, která Timmyho naštěstí nezraní. Poté si z jeho bratra Jonathana utahuje na fotbalovém hřišti, přičemž celou situaci uklidní až Jordan, který tu taktéž začne hrát. Ten se však předně postará o to, aby se k němu Sean nechoval ošklivě.


Vránám (jak se přezdívá místnímu fotbalovému týmu) se začne dařit, a tak Timmy navštěvuje jednu párty za druhou, na který se slaví především jejich úspěch. Timmy je dále viděn i na dalších společenských akcích, ale opět tu na sebe moc neupozorňuje.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S02E14: Worlds War Bizzare

Nejnovější díly seriálu Superman & Lois si můžete pustit na streamovací službě HBO Max, kde si je užijete i s českou podporou.

Na co se můžeme těšit

Přečtěte si, co nás čeká ve 14. - 15. díle

Přečtěte si, co nás čeká ve 14. - 15. díle

Před námi jsou poslední dvě epizody druhé série, které završí aktuální příběh. Podaří se Ally spojit oba světy? Nebo ji Superman zastaví?

Reklama

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama