Superman & Lois (Superman a Lois)
93/100 - 26×

Superman & Lois(Superman a Lois)(Superman and Lois)

Nejslavnější superhrdina a nejznámější novinářka, právě toto duo tvoří Clark Kent (v utajení Superman) a Lois Lane. Jak však vypadá jejich každodenní život? Ten se rozhodně neobejde bez stresu, nátlaku a komplikací. Obzvláště, když jsou nyní rodiči.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Tyler Hoechlin (Clark Kent), Elizabeth Tulloch (Lois Lane), Jordan Elsass, Michael Bishop (Jonathan Kent), Alex Garfin (Jordan Kent), Emmanuelle Chriqui (Lana Lang Cushing), Inde Navarrette (Sarah Cushing), Erik Valdez (Kyle Cushing), Dylan Walsh (Sam Lane), Wolé Parks (John Henry Irons), Sofia Hasmik (Chrissy Beppo), Tayler Buck (Natalie Irons), Adam Rayner (Morgan Edge), Chad L. Coleman (Bruno Mannheim), Michael Cudlitz (Lex Luthor), Joselyn Picard (Sophie Cushing)

Sean Smith

Sean Smith

Přítel Sarah Cushing.

Sezóny 3
2021 - 2023

Sean Smith se narodil ve Smallvillu, kde i vyrůstal. Později začal chodit na místní střední školu, kde se věnuje především fotbalu. Kromě toho tu poznal Sarah Cushing, se kterou začal chodit. Jde o typického sportovce, který se přátelí především se členy své party.

Když na školu začnou chodit Kentové, Seanovi se moc nelíbí. Obzvláště se mu ale nelíbí Jordan, který jeví zájem o Sarah. Poprvé si toho všimne během jednoho táboráku. Když Jordana konfrontuje, ten se přestane ovládat a vystřelí ze svých očí lasery přímo do ohně, kvůli čemuž dojde k ohromné explozi, která zraní několik studentů.

O několik dní později se Sarah rozejde se Seanem, protože se jí nelíbí, jak se chová. Celý incident má jednu dohru – Jordan se stane součástí fotbalového týmu, ve kterém hraje i Sean, který se nedokáže přenést přes to, že se s ním Sarah rozešla. Když mu ale Jordan ukáže, jak je schopný hráč, hodí to za hlavu a spřátelí se s ním.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Na co se můžeme těšit

Přečtěte si, co nás čeká ve 12. - 13. díle

Přečtěte si, co nás čeká ve 12. - 13. díle

Poslední dvě epizody třetí série zaměří svou pozornost především na Lexe Luthora, který se po Brunově zatčení ocitne zpátky na svobodě.

Reklama

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama