Graham Phillips

Graham Phillips

Celé jméno: Graham David Phillips
Místo narození: Laguna Beach, Kalifornie, USA
Známé projekty: The Good Wife, Riverdale

Datum narození: 14.4.1993 (31 let)

Graham Phillips je americký herec a zpěvák. Je synem advokátky Kathryn a bývalého okresního soudce Layna R. Phillipse. Byl vychováván v Episkopální církvi Spojených států amerických a navštěvoval St. Margaret's Epis­copal School v San Juan Capistrano. Na Princeton University pak studoval historii.

Svou hereckou kariéru začal již ve svých devíti letech. Na televizních obrazovkách se poprvé objevil v roce 2002 ve seriálu The King of Queens. Jeho nejznámější rolí je Zach Florrick v seriálu The Good Wife, kde hrál v letech 2009 – 2016. V roce 2016 si zahrál v několika epizodách Secrets & Lies, o rok později se objevil v druhé řadě Riverdale.

Phillips se také věnuje divadlu. Koncem roku 2008 si zahrál v hudební komedii 13 na Broadwayi v Bernarda B. Jacobse Theatre. Uznání kritiků získal za titulní roli ve hře The Little Prince v New York City Opera.

Co se týče hudby, kromě muzikálu 13 měl Graham dvakrát sólo v The Today Show. Pro film Noel pak nahrál skladby od Alana Menkena a Stephena Schwartze. Jako sólista také nazpíval skladbu pro album Bat Out of Hell III: The Monster Is Loose.

Foto: CW


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Riverdale Nick St. Clair 2017 2021 3

Filtr seriálů