Hanna Mangan Lawrence

Hanna Mangan Lawrence

Celé jméno: Hanna Mangan Lawrence
Místo narození: Londýn, Anglie, Velká Británie
Známé projekty: Bed of Roses, Spartacus, Containment

Datum narození: 5.3.1991 (32 let)

Hanna Mangan Lawrence je londýnská rodačka, která se narodila roku 1991. Herectví se vyučila na Newtown High School of the Performing Arts. Je dcerou Maggie Mangan, učitelky angličtiny, a Raye Lawrence, učitele geografie a ekonomiky. Má nevlastní sestry jménem Roisin a Zoe a dva nevlastní bratry jménem Liam a Reuben. Kromě toho má i nevlastní matku Paddy, která je taktéž učitelka.

Se svou rodinou se ve svém mládí přestěhovala do Austrálie, kde byla členkou národního gymnastického týmu. Během toho byla dokonce i zvolena akrobatkou roku. Kariéru herečky zahájila roku 2006.


Na svém kontě má již několik výraznějších rolí. Objevila se například ve filmech Za hranou, X a V hledáčku střelce, kde sehrála velké role. Její zatím největší je postava Holly Atherton, kterou si v letech 2008–2011 zahrála v seriálu Bed of Roses.

Zatím se jedná o poměrně úspěšnou herečku, která nyní vystupuje ve známějších seriálech. Roku 2012 se například objevila v seriálu Spartacus jako mladá Římanka Seppia. O dva roky později si zahrála v seriálu Old School a roku 2016 jsme ji mohli vidět v seriálu Containment jako Teresu Keaton.

Foto: CW


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Containment Teresa Keaton 2016 2016 1
Spartacus Seppia 2012 2012 1

Filtr seriálů