Hannah Simone

Hannah Simone

Celé jméno: Hannah Simone
Místo narození: Londýn, Anglie, Velká Británie
Známé projekty: New Girl

Datum narození: 3.8.1980 (37 let)

Hannah se narodila v Londýně otci indického původu. Od 7 let do jejich 10 let hodně cestovala s rodinou a chodila na různé školy. Od 13 let žila na Kypru, kde začala dělat modelku. V 16 letech žila v New Delhi a od 17 let žila v Kanadě. Z počátku žila se svou rodinou ve White Rocku, ale pak se přestěhovali do Vancouveru.

Roku 2004 získala bakalářský titul v oboru rozhlasového a televizního umění. Díky tomu získala roli v televizní show Space For Living. Na konci roku 2008 se rozhodla zpravodajství opustit a přestěhovala se do Los Angeles. Zde si jí roku 2011 vyhlídla stanice FOX do nového seriálu New Girl, kde hraje jednu z hlavních rolí a to do dnes.


Roku 2012 si zahrála Leenu Param v seriálu H+ a o rok později se objevila ve filmu Oldboy jako Stephanie Lee. Dále se ještě objevila ve filmu Flock of Dudes, jednalo se však o menší roli.

Foto CC BY 2.0 Genevieve, Wikimedia Commons .>/


Hraje v

Komerční sdělení

Vyhrajte romantický pobyt v Babylonu

Blíží se květen a s ním svátek všech zamilovaných – První máj. Pokud nevíte, co podniknout, nechte se zlákat speciální nabídkou a uneste svou drahou polovičku do malebného Liberce. Budete bydlet ve Wellness Hotelu Babylon a můžete zavítat na místa, kde točil nedávno seriál také Orlando Bloom.