New Girl (Nová holka)
87/100 - 109×

New Girl(Nová holka)

Jessica Day je nekonvenční, roztomilá a důvěřivá dívka, která se po špatném rozchodu nastěhuje ke třem svobodným klukům. Každý by si myslel, že její život ztroskotá, ale místo toho se se spolubydlící spřátelí na smrt.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | FOX | 22 minut
žánr
Komedie, Romantický
hrají
Zooey Deschanel (Jessica Day), Jake Johnson (Nicholas Miller), Max Greenfield (Schmidt), Lamorne Morris (Winston Bishop), Hannah Simone (Cecelia Parekh), Damon Wayans Jr. (Coach)

Cecelia Parekh

Cecelia Parekh

Indka, modelka, nejlepší kamarádka Jess.

Sezóny 7
2011 - 2018

Cece a Jess jdou nejlepší kamarádky už od dětství, a tak si říkají naprosto vše. Z Cece se stala modelka, zatímco z Jess učitelka, ale i tak si stále rozumí. Když se Jess nastěhuje ke třem svobodným klukům, tak je jde navštívit a dá jim jasně najevo, že pokud Jess něco udělají, tak přijde a osobně se s nimi vypořádá.

Cece měla spadeno vždy na špatného přítele. O jednom si myslí, že je konečně ten pravý, ale zase to s ním nevyjde. Kdykoliv se ale může opřít o Jess, která ji dostane z každé šlamastiky.

Cece je původem Indka, takže má exotické zbarvení kůže. Narodila se v Potlandu. Její otec zemřel, když jí bylo 12 let. Se svou matkou si nikdy příliš nerozuměla, protože po Cece chtěla, aby si vzala nějakého Inda, kterého mu sama vybere.

Kvůli modelingu nešla na vysokou školu, a tak tuto práci bere co nejvíc seriózně. Nejblíže se má se svou babičkou Dadi. Vzhledem k tomu, že je modelka, tak Schmidta strašně přitahuje.

Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Cece mám rád kvuli jejímu vzhledu a podpoře Jess

redaktor
2.4.2018 | 23:29:15

Konec New Girl

Seriál New Girl je u konce. Po sedm let jsme s partou přátel prožívali plno zábavy a nezapomenutelných momentů. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama