Jake Johnson

Jake Johnson

Celé jméno: Jake Mark Johnson
Místo narození: Evanston, Illinois, USA
Známé projekty: New Girl, Falešní poldové, Jurský svět

Datum narození: 28.5.1978 (39 let)

Jake se narodil v Evanstonu, severním předměstí Chicaga, do rodiny částečně irského původu. Vystudoval New Trier High School ve městě Winnetka. Roku 2002 napsal divadelní hru a podílel se i na pár scénářích.

Od roku 2006 začal působit v mnoha seriálech, kde si zahrál pouze epizodní role. Od roku 2011 se začal spíše věnovat filmovým rolím, kde si zahrál např. ve filmech Zahulíme, uvidíme 3, Hlavně nezávazně či 21 Jump street. Od roku 2011 hraje jednu z hlavních rolí v seriálu New Girl, kde jej publikum přijalo natolik dobře, že si Jack svoji roli Nicka velmi oblíbil a chce v ní rozhodně pokračovat. Do budoucna má v plánu být součástí filmů Townies a Falešní poldové.


Jake je herec a komik. Má rád basketbal (je dokonce členem spolku Sunday Men's Baketball League) a tenis. Žije se svou manželkou Erin Payne v Los Angeles.

Foto CC BY 2.0 Genevieve, Wikimedia Commons


Hraje v

Komerční sdělení

Užijte si sledování seriálů naplno

Znáte všechny nové filmy a na svoje oblíbené seriály nedáte dopustit? Určitě máte obrovskou televizi nebo domácí kino, jehož zvuku se nic nevyrovná. Myslíte také na potřebný nábytek ke sledování? Pokud ne, tak pro vás máme skvělou inspiraci.