New Girl (Nová holka)
87/100 - 109×

New Girl(Nová holka)

Jessica Day je nekonvenční, roztomilá a důvěřivá dívka, která se po špatném rozchodu nastěhuje ke třem svobodným klukům. Každý by si myslel, že její život ztroskotá, ale místo toho se se spolubydlící spřátelí na smrt.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | FOX | 22 minut
žánr
Komedie, Romantický
hrají
Zooey Deschanel (Jessica Day), Jake Johnson (Nicholas Miller), Max Greenfield (Schmidt), Lamorne Morris (Winston Bishop), Hannah Simone (Cecelia Parekh), Damon Wayans Jr. (Coach)

Nicholas Miller

Nicholas Miller

Rozumný, chudý a někdy sarkastický spolubydlící, který si také prošel složitým rozchodem jako Jess.

Sezóny 7
2011 - 2018

Stejně jako Jess, tak i Nick si prošel složitým rozchodem, když se po čtyřech letech rozešel se svou přítelkyní Caroline, a stále se s tím ještě vypořádává. Nechal kvůli tomu právnickou školu (kde byl ve 4. semestru) a začal pracovat jako barman. Říká tomu přechodné období, ale toto přechodné období trvá již velmi dlouho.

Když se k nim do bytu nastěhuje Jess, tak má k ní Nick nejblíže a často se stává jejím ochráncem. Ze tří kluků se zdá být nejvíce rozumný, má rád své soukromí a nedokáže nic pro sebe udělat (uklízet si pokoj, vařit si). Často bývá bez peněz, protože mu práce barmana moc nevynáší, ale má tuto práci rád.

Nick pochází z Chicaga, kde má svého mladšího bratra Jamieho a své rodiče. Od mládí vyrůstal se svým přítelem Winstonem, který se nakonec stal jeho spolubydlícím. Avšak jeho nejlepším přítelem je Schmidt, se kterým chodil na kolej. Kvůli tomu se často hádají, protože Nick nedokáže vyjádřit své city, zatímco Schmidt ano.

Po rozchodu s Caroline si připadal méněcenný, a proto se tak i začal chovat: někdy si půjčuje bez dovolení osušky spolubydlících, někdy nosí jejich trenky, apod. Pokusil se stát spisovatelem, ale nic jej nedokázalo přimět napsat první větu své knihy. Ví jen, že to bude kniha o zombie apokalypse. Když lže, tak se mu potí záda.

Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

na Nickovi se mi líbí, že dělá nerozvažné rozhodnutí a to pak musí řešit Jess.

redaktor
3.4.2018 | 0:05:42

Konec New Girl

Seriál New Girl je u konce. Po sedm let jsme s partou přátel prožívali plno zábavy a nezapomenutelných momentů. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama