New Girl (Nová holka)
87/100 - 109×

New Girl(Nová holka)

Jessica Day je nekonvenční, roztomilá a důvěřivá dívka, která se po špatném rozchodu nastěhuje ke třem svobodným klukům. Každý by si myslel, že její život ztroskotá, ale místo toho se se spolubydlící spřátelí na smrt.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | FOX | 22 minut
žánr
Komedie, Romantický
hrají
Zooey Deschanel (Jessica Day), Jake Johnson (Nicholas Miller), Max Greenfield (Schmidt), Lamorne Morris (Winston Bishop), Hannah Simone (Cecelia Parekh), Damon Wayans Jr. (Coach)

Schmidt

Schmidt

Žid, Casanova dnešní doby a nejlepší přítel Nicka. Není známo jeho křestní jméno.

Sezóny 7
2011 - 2018

Schmidt je jakýmsi Casanovou dnešní doby. Díky jeho vypracovanému tělu, neustálému posilování, smyslu pro módu a duševní rovnováze se z něj stal muž, kterého lákají ženy a on je. Díky jeho židovskému vyznání je jako děs na peníze, proto má rozumnou práci, která mu vydělává dostatečné množství na to, aby si mohl pořídit luxusní oblečení a stylové auto. Proto se kvůli tomu někdy nepohodne s Nickem.

Schmidt je spolubydlícím, který má neustálá překvapení. Vždy jej napadne něco, co ostatní někdy ani nechápou. Doma funguje jako „paní domácí“, kde se stará o čistotu bytu a dokáže perfektně uvařit, do čehož se pouští s patřičným nasazením.

Schmidt ale takový nikdy nebýval. Od mládí byl obézní a to až do doby, kdy se nastěhoval k Nickovi a Winstonovi. S Nickem se seznámil na koleji a od té doby jsou nejlepší přátelé. Schmidtovi ale vadí, že Nick nedokáže vyjádřit své city, protože on sám to dokáže.

Ve své práci pracuje jako jediný muž, ostatními spolupracovníky jsou jenom ženy. Rád chodí do klubů a na party. Nikdo neví jeho křestní jméno. Schmidt je neustále hláškující osobou. Doma někdy nosí otřesné obleky, které vadí spolubydlícím. Byl jediný pro to, aby Jess s nimi bydlela. Nick mu často říká „Schmidy“.

Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
azazel

mám ho asi nejradši

1.12.2022 | 20:12:30
Jiri007

Schmidt je moje nejoblibenější postava hlavně kvuli jeho hláškam.

redaktor
30.3.2018 | 19:25:32
lajush

Jeho jméno bylo řečeno v jediné epizodě… Winston Schmidt :-)

15.8.2017 | 22:21:22
Delinly

Podle mě jedna z nej postav v serialu (i když jich tam moc není), má dost dobrý hlášky, dokáže pobavit i poradit (hlavně Jess)

19.11.2016 | 20:29:13

Konec New Girl

Seriál New Girl je u konce. Po sedm let jsme s partou přátel prožívali plno zábavy a nezapomenutelných momentů. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama