New Girl (Nová holka)
87/100 - 107×

New Girl(Nová holka)

Jessica Day je nekonvenční, roztomilá a důvěřivá dívka, která se po špatném rozchodu nastěhuje ke třem svobodným klukům. Každý by si myslel, že její život ztroskotá, ale místo toho se se spolubydlící spřátelí na smrt.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | FOX | 22 minut
žánr
Komedie, Romantický
hrají
Zooey Deschanel (Jessica Day), Jake Johnson (Nicholas Miller), Max Greenfield (Schmidt), Lamorne Morris (Winston Bishop), Hannah Simone (Cecelia Parekh), Damon Wayans Jr. (Coach)

S04E22: Clean Break

S04E22: Clean Break

Coach se pomalu připravuje na odchod z bytu a během toho začne Schmidt vyhazovat nepotřebné věci, u kterých zjistí, že k nim stále má nějaké pouto. Jess a Nick vzpomínají na „sexuální hrnek“ a přemýšlí, jestli k sobě stále chovají nějaké city.

cz sk
5.5.2015
2 220 000
22 minut

Základní info:

Režie: Trent O'Donnell
Scénář: Rebecca Addelman, Kim Rosenstock
Hrají: Zooey Deschanel (Jessica Day), Jake Johnson (Nicholas Miller), Max Greenfield (Schmidt), Lamorne Morris (Winston Bishop), Hannah Simone Cecelia Parekh), Damon Wayans Jr. (Coach), Jack McBrayer (Wally), Meaghan Rath (May), Regis Philbin (Regis Philbin), … 

Trailer k dvaadvacáté epizodě:

Foto: FOX

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Remi91

New Girl se zatím každou řadou zlepšoval. Herci k sobě měli pořád blíž a to se promítlo na výsledcích před kamerou. Když se navíc dali dohromady Jess a Nick, bylo zaděláno na velké věci. A taky že ano. Třetí řada přinesla neskutečnou smršť humoru, u kterého jsem se celou dobu nesmírně bavil. Děsil jsem se pouze okamžiku, kdy by se rozhodli tento geniálně poťouchlý pár rozdělit. To se bohužel stalo ke konci třetí řady a jak napověděly závěrečně epizody trojky, vtip se ze seriálu najednou vytratil. Proto jsem se bál toho, co mělo přijít další rok. Mé obavy se ukázaly jako správné. To kouzlo, co jsem cítil po dobu tří sezón, jakoby mávnutím kouzelného proutku zmizelo. Porozchodová éra neměla šmrnc. Po většinu času se seriál choval více směšně než vtipně. I Zooey působí v polovině případu spíš trapně. Co ve čtvrté řadě s tímto seriálem udělali, je mi záhadou. Musel jsem se přemlouvat k sledování a to je prostě špatně. Ke konci letošní řady ale přišla jiskřička naděje. Zachránil to zejména děj. Ten se totiž někam posunul a dokázal diváka zaujmout. Je pravda, že ve velkém na mě zapůsobila nostalgie, přeci jenom seriál sleduji 4 roky, ale najednou začal působit i humor. Dokázali se rozloučit s hrdostí. Teď si jen budu tiše přát, aby si tvůrci uvědomili, co tuto komedii činilo vtipnou. Máte skvělý casting, který mezi sebou má chemii. Využijte toho naplno a prosím, ať se Jess a Nick dají dohromady. Patří k sobě! Season 4 – 65%

Ps: Závěrečné dva díly mě moc potěšily. Tuto energii, chci vidět v pátém roce seriálu.

6.6.2015 | 21:01:22
bzumiiii

JOO!!!!!Konečně!!! Schmidt a Cece! až mi slza ukápla.

8.5.2015 | 11:42:43
Xavik

Tak tohle byla paráda. :)

admin
7.5.2015 | 0:12:59

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Konec New Girl

Seriál New Girl je u konce. Po sedm let jsme s partou přátel prožívali plno zábavy a nezapomenutelných momentů. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama