New Girl (Nová holka)
87/100 - 109×

New Girl(Nová holka)

Jessica Day je nekonvenční, roztomilá a důvěřivá dívka, která se po špatném rozchodu nastěhuje ke třem svobodným klukům. Každý by si myslel, že její život ztroskotá, ale místo toho se se spolubydlící spřátelí na smrt.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | FOX | 22 minut
žánr
Komedie, Romantický
hrají
Zooey Deschanel (Jessica Day), Jake Johnson (Nicholas Miller), Max Greenfield (Schmidt), Lamorne Morris (Winston Bishop), Hannah Simone (Cecelia Parekh), Damon Wayans Jr. (Coach)

Coach

Coach

Atletický zaměřený muž, který má problém mluvit se ženami. Jediný spolubydlící, u kterého není známo jeho pravé jméno. Po pilotní epizodě se s ním setkáváme až ve třetí sérii.

Sezóny 6
2011 - 2018

Coach je jedním ze spolubydlících, ke kterým se nastěhuje nová spolubydlící Jessica Day. Původně bydlel spolu s Nickem a Schmidtem v jednom bytě, ale všichni se nakonec rozhodli podat inzerát, aby měli levnější nájem.

Coach se doopravdy nejmenuje Coach, ale jeho pravé jméno neznáme. Říká se mu tak zřejmě proto, že je to bývalý atlet a hráč basketbalu, který se rozhodl vydat dráhou osobního trenéra (tedy coache). V pilotní epizodě jde vidět, že se nějakou dobu osobně věnoval Schmidtovi, který po tělesné stránce přešel na úplně jinou úroveň. Také je známo, že má Coach problémy správně mluvit se ženami.

Po pilotní epizodě se již s Coachem nesetkáváme a místo něj se do bytu nastěhuje Winston Bishop. Po celou první a druhou sérii neznáme důvod, proč se Coach odstěhoval. Vše se ale dozvídáme v třetí sérii, kam se Coach vrací, a dozvíme se, že to bylo kvůli ženě.

Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
azazel

moc fajn postava,je škoda,že tam je málo.

1.12.2022 | 20:14:40
Jiri007

Coach mi přijde nejvtipnější a ještě, když se dá dohromady s Winstonem tak je z nich dobrá dvojka a je s nimi sranda

redaktor
2.4.2018 | 18:56:41
Klora

Coach mě teda baví víc než Winston. A jeho jméno Ernie bylo ve více částech, kromě toho, co už tu je zmíněno, tak v díle, kde se snažili dostat na Princovu párty.

31.1.2017 | 17:07:44
Janey021

Bolo to v časti 3×11 :)

9.8.2016 | 19:42:04
maki.heislerova

Nejsem si jistá, ale v jednom z dílů mu říkali jeho jménem, a myslím, že to bylo Ernie. A taky tam vysvětlovali, že mu Coach začali říkat Nick a Schmidt, když byli na návštěvě Winstona v Lotyšsku.(nejsem si ale jistá)

5.4.2016 | 20:15:05

Konec New Girl

Seriál New Girl je u konce. Po sedm let jsme s partou přátel prožívali plno zábavy a nezapomenutelných momentů. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama