New Girl (Nová holka) Coach

Coach

Coach

Atletický zaměřený muž, který má problém mluvit se ženami. Jediný spolubydlící, u kterého není známo jeho pravé jméno. Po pilotní epizodě se s ním setkáváme až ve třetí sérii.

Sezóny 4
2011 - 2016


Coach je jedním ze spolubydlících, ke kterým se nastěhuje nová spolubydlící Jessica Day. Původně bydlel spolu s Nickem a Schmidtem v jednom bytě, ale všichni se nakonec rozhodli podat inzerát, aby měli levnější nájem.

Coach se doopravdy nejmenuje Coach, ale jeho pravé jméno neznáme. Říká se mu tak zřejmě proto, že je to bývalý atlet a hráč basketbalu, který se rozhodl vydat dráhou osobního trenéra (tedy coache). V pilotní epizodě jde vidět, že se nějakou dobu osobně věnoval Schmidtovi, který po tělesné stránce přešel na úplně jinou úroveň. Také je známo, že má Coach problémy správně mluvit se ženami.


Po pilotní epizodě se již s Coachem nesetkáváme a místo něj se do bytu nastěhuje Winston Bishop. Po celou první a druhou sérii neznáme důvod, proč se Coach odstěhoval. Vše se ale dozvídáme v třetí sérii, kam se Coach vrací, a dozvíme se, že to bylo kvůli ženě.

Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Klora

Coach mě teda baví víc než Winston. A jeho jméno Ernie bylo ve více částech, kromě toho, co už tu je zmíněno, tak v díle, kde se snažili dostat na Princovu párty.

31.1.2017 | 17:07:44
Janey021

Bolo to v časti 3×11 :)

9.8.2016 | 19:42:04
maki.heislerova

Nejsem si jistá, ale v jednom z dílů mu říkali jeho jménem, a myslím, že to bylo Ernie. A taky tam vysvětlovali, že mu Coach začali říkat Nick a Schmidt, když byli na návštěvě Winstona v Lotyšsku.(nejsem si ale jistá)

5.4.2016 | 20:15:05

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Stav překladu

Epizoda S06E22: Five Stars for Beezus

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: serialzone.cz

Překlad sedí na verze New Girl:

  • … S06E22 HDTV x264-FLEET

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás