New Girl (Nová holka) Jessica Day

Jessica Day

Jessica Day

Mladá rozpačitá Jess je chytrá, vtipná a laskavá holka, která se přestěhuje ke třem svobodným klukům.

Sezóny 7
2011 - 2018

Jess chtěla překvapit svého dlouholetého přítele Spencera speciálním narozeninovým dárkem u něho doma, ale přistihla jej, jak ji podvádí. Proto se od něj odstěhovala ke své nejlepší kamarádce Cece. Ta ale žije s modelkami, a tak tento pobyt Jess nevyhovoval, proto se rozhodla najít si bydlení na internetu.

Tam byl inzerát, kde tři mladí kluci hledají spolubydlícího. Jess to přijala a rozhodla se je ihned navštívit. Nick, Schmidt a Coach (místo kterého se později nastěhoval Winston) byli z Jess na větvi, ale postupem času si na ni zvykli a nakonec jsou rádi, že mají takovou novou pozitivní energii ve svém bytu.


Jess byla od mládí nepříliš populární holkou, nosila brýle a byla při těle. Její nejlepší kamarádkou byla odjakživa Cece, se kterou si vše říkali. Když Jess vyrostla, tak se chtěla stát učitelkou, protože ji baví být ve společnosti dětí. Po získání magisterského titulu se tak i stalo a Jess pracuje v jedné z místních škol.

Jess je fanouškem romantických a rodinných filmů a muzikálů. Má tendenci neustále zpívat, když chce něco říct. Někdy zpívá i vyloženě mužským hlasem a jde jen těžko zastavit. Je milá, laskavá a vtipná. Umí hrát na kytaru.

Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

tak Jess mám nejradši kvuli jejím hláškam, vtipům a kvuli tendenci dělat si srandu.

30.3.2018 | 18:35:17
Golradir

Jediná postava, která se vyvýjí opačným směrem a je čím dál tím nesnesitelnější, no a teď ke všemu tomu kvůli ní tvůrci musí ničit vztah Nicka a Reagan… :(

25.3.2017 | 16:53:04
KirstenN55

15.3.2017 | 10:35:27
shadowq

love her

7.5.2014 | 14:05:40

Konec New Girl

Seriál New Girl je u konce. Po sedm let jsme s partou přátel prožívali plno zábavy a nezapomenutelných momentů. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás