New Girl (Nová holka)
87/100 - 109×

New Girl(Nová holka)

Jessica Day je nekonvenční, roztomilá a důvěřivá dívka, která se po špatném rozchodu nastěhuje ke třem svobodným klukům. Každý by si myslel, že její život ztroskotá, ale místo toho se se spolubydlící spřátelí na smrt.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | FOX | 22 minut
žánr
Komedie, Romantický
hrají
Zooey Deschanel (Jessica Day), Jake Johnson (Nicholas Miller), Max Greenfield (Schmidt), Lamorne Morris (Winston Bishop), Hannah Simone (Cecelia Parekh), Damon Wayans Jr. (Coach)

Winston Bishop

Winston Bishop

Basketbalista a starý Nickův a Schmidtův spolubydlící, který se po dvou letech vrátil z Lotyšska.

Sezóny 7
2011 - 2018

Winston nebyl u toho, když se Jess ke svým novým spolubydlícím nastěhovala, protože byl v té době v Lotyšsku, kde hrál za basketbalový tým. Bohužel byl z týmu vyhozen, a tak se vrátil za Nickem a Schmidtem do Států, kde byl hodně překvapen svou novou spolubydlící.

Jess jej považuje za svého nejchytřejšího a nejrozumnějšího spolubydlícího, proto se jej často ptá na názor. Winston si Jess hned oblíbil a vychází spolu dobře.

Winston chodil před odjezdem do Lotyšska se Shelby, ale vykašlal se na ni. Po dvou letech strávených v Lotyšsku se vrátil za Shelby a očekával, že jim to bude znovu klapat. Nevyšlo to, a tak Winston zjistil, že to s ženami už vůbec neumí.

Winston pochází s Chicaga, kde strávil mládí s Nickem a zná tak celou jeho rodinu (nejvíce si oblíbil jeho otce). Stále si myslí, že Santa Claus a vlkodlaci existují. Bojí se tmy. Má rád míchané drinky, ale po nich se chová opravdu divně. Neumí vymýšlet vtipy, žerty a ani naschvály. Miluje vanu s bublinkami. O panictví přišel s prostitutkou.

Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Winstonovi žertíky a ty jeho hlašky jsou zpestření pro seriál a nedají jen tak zapomenout.

redaktor
30.3.2018 | 20:42:10
maki.heislerova

„A co jí praštit lyží?!?“

5.4.2016 | 20:11:07
Aspi

Kdyby byl v každém díle nějaký jeho „fórek“, tak jsem ještě více spokojený. :D

9.1.2016 | 14:56:13

Konec New Girl

Seriál New Girl je u konce. Po sedm let jsme s partou přátel prožívali plno zábavy a nezapomenutelných momentů. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama