New Girl (Nová holka) Winston Bishop

Winston Bishop

Winston Bishop

Basketbalista a starý Nickův a Schmidtův spolubydlící, který se po dvou letech vrátil z Lotyšska.

Sezóny 7
2011 - 2018

Winston nebyl u toho, když se Jess ke svým novým spolubydlícím nastěhovala, protože byl v té době v Lotyšsku, kde hrál za basketbalový tým. Bohužel byl z týmu vyhozen, a tak se vrátil za Nickem a Schmidtem do Států, kde byl hodně překvapen svou novou spolubydlící.

Jess jej považuje za svého nejchytřejšího a nejrozumnějšího spolubydlícího, proto se jej často ptá na názor. Winston si Jess hned oblíbil a vychází spolu dobře.


Winston chodil před odjezdem do Lotyšska se Shelby, ale vykašlal se na ni. Po dvou letech strávených v Lotyšsku se vrátil za Shelby a očekával, že jim to bude znovu klapat. Nevyšlo to, a tak Winston zjistil, že to s ženami už vůbec neumí.

Winston pochází s Chicaga, kde strávil mládí s Nickem a zná tak celou jeho rodinu (nejvíce si oblíbil jeho otce). Stále si myslí, že Santa Claus a vlkodlaci existují. Bojí se tmy. Má rád míchané drinky, ale po nich se chová opravdu divně. Neumí vymýšlet vtipy, žerty a ani naschvály. Miluje vanu s bublinkami. O panictví přišel s prostitutkou.

Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Winstonovi žertíky a ty jeho hlašky jsou zpestření pro seriál a nedají jen tak zapomenout.

30.3.2018 | 20:42:10
maki.heislerova

„A co jí praštit lyží?!?“

5.4.2016 | 20:11:07
Aspi

Kdyby byl v každém díle nějaký jeho „fórek“, tak jsem ještě více spokojený. :D

9.1.2016 | 14:56:13

Konec New Girl

Seriál New Girl je u konce. Po sedm let jsme s partou přátel prožívali plno zábavy a nezapomenutelných momentů. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás