New Girl (Nová holka)
87/100 - 109×

New Girl(Nová holka)

Jessica Day je nekonvenční, roztomilá a důvěřivá dívka, která se po špatném rozchodu nastěhuje ke třem svobodným klukům. Každý by si myslel, že její život ztroskotá, ale místo toho se se spolubydlící spřátelí na smrt.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | FOX | 22 minut
žánr
Komedie, Romantický
hrají
Zooey Deschanel (Jessica Day), Jake Johnson (Nicholas Miller), Max Greenfield (Schmidt), Lamorne Morris (Winston Bishop), Hannah Simone (Cecelia Parekh), Damon Wayans Jr. (Coach)

S05E22: Landing Gear

S05E22: Landing Gear

Schmidt se naposledy pokusí přesvědčit matku Cece, aby přišla na jejich svatbu, ale kvůli tomu může on sám zmeškat svůj velký den.

cz sk
10.5.2016
2 170 000
23 minut

Základní info:

Režie:
Scénář:
Hrají: Zooey Deschanel (Jessica Day), Jake Johnson (Nicholas Miller), Max Greenfield (Schmidt), Lamorne Morris (Winston Bishop), Hannah Simone (Cecelia Parekh), Damon Wayans Jr. (Coach), Megan Fox (Reagan), David Walton (Sam), Nora Dunn (Louise), Kim Wayans (Susan), Peter Gallagher (Gavin), Meghan Rath (May), Anna George (Priyanka Parikh), Rebecca Reid (Nadia), Nelson Franklin (Robby), … 

Trailer k dvaadvacáté epizodě:

Foto: FOXHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
arthurcz

Díl dobrej, ale celá série strašně nevyrovnaná.

13.6.2018 | 10:23:42
Nixinka

Milujem New Girl, ten humor, to je niečo neskutočné :D..

22.9.2016 | 0:50:21

Konec New Girl

Seriál New Girl je u konce. Po sedm let jsme s partou přátel prožívali plno zábavy a nezapomenutelných momentů. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama