Stumptown
86/100 - 16×

Stumptown

Dex Pariosová je silná a bystrá armádní veteránka, která nyní žije svým komplikovaným životem v Portlandu ve státě Oregon. Její vojenské dovednosti z ní dělají výborného soukromého vyšetřovatele, avšak její drsný styl bez servítek ji staví do hledáčku nebezpečných kriminálníků, a stejně tak není zadobře s policií. Seriál je inspirovaný stejnojmennou sérií grafických románů.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | ABC | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Krimi
hrají
Cobie Smulders (Dex Parios), Jake Johnson (Grey McConnell), Michael Ealy (Miles Hoffman), Cole Sibus (Ansel Parios), Tantoo Cardinal (Sue Lynn Blackbird), Camryn Manheim (Bobby Cosgrove), Adrian Martinez (Tookie Alvarez)

Grey McConnell

Grey McConnell

Dexin nejlepší kamarád, který rozjíždí svůj bar.

Sezóny 1
2019 - 2020

Grey se už spoustu let přátelí s Dex Pariosovou. V Portlandu rozjíždí svůj nový bar Špatné alibi, ve kterém dělá i barmana. Vypomáhá Dex s jejím bratrem Anselem, který má Downův syndrom, a to kdykoliv, kdy Dex potřebuje. Grey s tím nemá žádný problém, protože mu na obou sourozencích záleží. Proto i častokrát dostává Dex z jejích problémů, jako například zaplacení kauce.

Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Lex Luthor

Takový velký brácha Dex a jejího bratra

2.10.2019 | 15:34:19

Nepřehlédněte

ABC nakonec mění své rozhodnutí o Stumptownu

ABC nakonec mění své rozhodnutí o Stumptownu

Stanice ABC dnes přinesla šokující zprávu, když oznámila, že mění své rozhodnutí o prodloužení seriálu Stumptown pro druhou sérii a další řadu tak už nepřipraví. Vinu za to nese aktuální dění s koronavirem.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama