Stumptown
86/100 - 16×

Stumptown

Dex Pariosová je silná a bystrá armádní veteránka, která nyní žije svým komplikovaným životem v Portlandu ve státě Oregon. Její vojenské dovednosti z ní dělají výborného soukromého vyšetřovatele, avšak její drsný styl bez servítek ji staví do hledáčku nebezpečných kriminálníků, a stejně tak není zadobře s policií. Seriál je inspirovaný stejnojmennou sérií grafických románů.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | ABC | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Krimi
hrají
Cobie Smulders (Dex Parios), Jake Johnson (Grey McConnell), Michael Ealy (Miles Hoffman), Cole Sibus (Ansel Parios), Tantoo Cardinal (Sue Lynn Blackbird), Camryn Manheim (Bobby Cosgrove), Adrian Martinez (Tookie Alvarez)

Miles Hoffman

Miles Hoffman

Detektiv u portlandské policie.

Sezóny 1
2019 - 2020

Miles Hoffman je detektivem pracujícím pro portlandskou policii, kde je poručíkem a jeho nadřízenou Bobbi Cosgroveová. Když se Miles seznámí s Dex Pariosovou, všimne si, že je schopná, vynalézavá a ničeho se jen tak nezalekne. A když jim navíc pomůže s jejich případem, rozhodne se jí dát radu, aby se z ní stala soukromá vyšetřovatelka a pomáhala lidem, kterým oni jako policie pomoci nemůžou.

Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Lex Luthor

Každá bílá hlavní postava v jakémkoliv seriálu má černého parťáka, který ji kryje záda. Dnes je to nový trend.

2.10.2019 | 15:27:55

Nepřehlédněte

ABC nakonec mění své rozhodnutí o Stumptownu

ABC nakonec mění své rozhodnutí o Stumptownu

Stanice ABC dnes přinesla šokující zprávu, když oznámila, že mění své rozhodnutí o prodloužení seriálu Stumptown pro druhou sérii a další řadu tak už nepřipraví. Vinu za to nese aktuální dění s koronavirem.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama