Stumptown
86/100 - 16×

Stumptown

Dex Pariosová je silná a bystrá armádní veteránka, která nyní žije svým komplikovaným životem v Portlandu ve státě Oregon. Její vojenské dovednosti z ní dělají výborného soukromého vyšetřovatele, avšak její drsný styl bez servítek ji staví do hledáčku nebezpečných kriminálníků, a stejně tak není zadobře s policií. Seriál je inspirovaný stejnojmennou sérií grafických románů.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | ABC | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Krimi
hrají
Cobie Smulders (Dex Parios), Jake Johnson (Grey McConnell), Michael Ealy (Miles Hoffman), Cole Sibus (Ansel Parios), Tantoo Cardinal (Sue Lynn Blackbird), Camryn Manheim (Bobby Cosgrove), Adrian Martinez (Tookie Alvarez)

Dex Parios

Dex Parios

Armádní veteránka s komplikovaným životem, ze které se stane soukromé očko.

Sezóny 1
2019 - 2020

Dex žije ve městě Portland ve státě Oregon. Sloužila v armádě a byla i na několika misích v Afghánistánu, ale po návratu do Ameriky začal trpět posttraumatickým stresem. Jejími nejbližšími lidmi jsou kamarád Grey a mladší bratr Ansel, o kterého se musí starat, neboť má Downův syndrom. Dex má spoustu problémů, jako například velké dluhy v kasínu patřícímu Sue Lynn Blackbirdové a taky má potíže u policie, neboť nezaplatila už několik pokut za parkování. Se svými problémy se vyrovnává pomocí jednorázových nocí ať už s muži či se ženami. Když před policií ukáže svůj přínos, poradí jí detektiv Hoffman, aby se z ní stala soukromá vyšetřovatelka, jelikož tak bude moct pomáhat lidem, kterým policie pomoct nemůže.

Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Lex Luthor

Dex, jako hlavní postava je dobrá.

2.10.2019 | 15:24:48

Nepřehlédněte

ABC nakonec mění své rozhodnutí o Stumptownu

ABC nakonec mění své rozhodnutí o Stumptownu

Stanice ABC dnes přinesla šokující zprávu, když oznámila, že mění své rozhodnutí o prodloužení seriálu Stumptown pro druhou sérii a další řadu tak už nepřipraví. Vinu za to nese aktuální dění s koronavirem.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama