Stumptown Extra

Extra

 • Poslechněte si Dexin mix: Díl 5

  V pátém díle Bad Alibis jsme se bohužel nedočkali z Dexiného auta žádné písně, avšak i tak v epizodě zaznělo několik songů, které si můžete přehrát uvnitř článku. V komentářích se můžete vyjádřit, jak se vám hudební složka seriálu líbí.

  3 0
  10.11.2019 | 11:46tominotominoDiskuze (0)
 • Poslechněte si Dexin mix: Díl 4

  Ve čtvrté epizodě Family Ties jste mohli slyšet, jak se v přehrávači v Dexiném autě spustil jeden song. Uvnitř článku si můžete poslechnout nejen ten, ale i další, které v tomto dílu zazněly.

  3 0
  30.10.2019 | 18:30tominotominoDiskuze (0)
 • Poslechněte si Dexin mix: Díl 3

  V třetí epizodě Rip City Dicks jste mohli slyšet, jak se v přehrávači v Dexiném autě spustilo několik songů. Uvnitř článku si je můžete poslechnout a zavzpomínat, u jakých scén zazněly.

  3 0
  23.10.2019 | 16:13tominotominoDiskuze (0)
 • Poslechněte si Dexin mix: Díl 2

  I během druhé epizody Missed Connections jste mohli slyšet v přehrávači v Dexiném autě několik songů. Uvnitř článku si je můžete poslechnout a také zjistit, jaké další písně v epizodě zazněly.

  3 0
  11.10.2019 | 11:00tominotominoDiskuze (0)
 • Poslechněte si Dexin mix: Díl 1

  Jak jste během první epizody mohli zjistit, Dex má ve svém autě zaseknutou kazetu s mixem nahrávek, který se spustí kdykoliv, kdy najede autem na nějaký hrbol. Uvnitř článku si můžete poslechnout písně z jejího mixu, které se spustily v prvním díle Forget It Dex, It's Stumptown.

  2 0
  2.10.2019 | 20:03tominotominoDiskuze (0)

Stav titulků

Epizoda S01E06: Dex, Drugs and Rock & Roll

cz70%

Překlad: @domas77
Korekce a úpravy: @tominotomino

Po zhlédnutí neváhejte epizodu ohodnotit v jejím profilu.

Prosíme, nenahrávejte naše titulky na jiné weby bez našeho souhlasu. Děkujeme.

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Nepřehlédněte

První série si jede pro dalších pět epizod

První série si jede pro dalších pět epizod

Stanice ABC objednala pět dodatečných dílů pro Stumptown, čímž se první série dostane na minimálně osmnáct epizod. V úvahu přichází i doobjednání pár dalších dílů, ale to prozatím není zcela jisté. Stejnou objednávku získal i The Rookie a novinka Mixed-ish si vybojovala devět dodatečných epizod.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás