Stumptown
86/100 - 16×

Stumptown

Dex Pariosová je silná a bystrá armádní veteránka, která nyní žije svým komplikovaným životem v Portlandu ve státě Oregon. Její vojenské dovednosti z ní dělají výborného soukromého vyšetřovatele, avšak její drsný styl bez servítek ji staví do hledáčku nebezpečných kriminálníků, a stejně tak není zadobře s policií. Seriál je inspirovaný stejnojmennou sérií grafických románů.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | ABC | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Krimi
hrají
Cobie Smulders (Dex Parios), Jake Johnson (Grey McConnell), Michael Ealy (Miles Hoffman), Cole Sibus (Ansel Parios), Tantoo Cardinal (Sue Lynn Blackbird), Camryn Manheim (Bobby Cosgrove), Adrian Martinez (Tookie Alvarez)

S01E18: All Hands on Dex

S01E18: All Hands on Dex

Aby dosáhla spravedlnosti, bere Dex záležitosti do svých rukou poté, co se dostane do popředí vyšetřování vraždy, ve které je hlavní podezřelou. Hoffman se mezitím pere s tím, aby zůstal v probíhajícím vyšetřování nestranný a jestliže bude nadále pomáhat Dex, může přijít o vše. Grey pracuje na budování vztahu se svým odcizeným otcem, zatímco známá tvář z minulosti přijíždí do města.

sk
25.3.2020
2 679 000
43 minut

Základní info:

Režie: Marc Buckland
Scénář: Derek Jennings

Hrají:

Foto: ABC

Dexin mix k poslechnutí

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak Dex zatkli a Hoffman ji dohodil sveho tatu jako pravnika ale čekal jsem že když se Hoffman poděli o informaci se svou partačkou tak to na ni praskne ale jinak musim řict že to jak Dex utekla před policii tak to bylo fakt perfektni jak jim dokazala zmizet před nosem a jinač musim řict že Wolfe Dex fakt dobře obelhal když ji poslal na toho kněze ale aspon přišla na pravdu a odhalila vraha Bennyho ale nečekal jsem že Greyuv tata zase uprchne a že se do života Dex a Ansela vrati matka ale je škoda že neni druha serie ktera by to odhalila

redaktor
21.1.2022 | 20:32:04
choudys

Dex se podařilo nemožné, rozkryla souvislosti s vraždou Bennyho, a dostala při tom pěkně na budku. Grey dostane oporu ve svém otci, Ansel řeší rozchod s dívkou, Hoffman se dostane do blbé situace. Doufám, že druhá série bude aspoň takováhle.

20.6.2020 | 20:02:09

Nepřehlédněte

ABC nakonec mění své rozhodnutí o Stumptownu

ABC nakonec mění své rozhodnutí o Stumptownu

Stanice ABC dnes přinesla šokující zprávu, když oznámila, že mění své rozhodnutí o prodloužení seriálu Stumptown pro druhou sérii a další řadu tak už nepřipraví. Vinu za to nese aktuální dění s koronavirem.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama