Stumptown
86/100 - 16×

Stumptown

Dex Pariosová je silná a bystrá armádní veteránka, která nyní žije svým komplikovaným životem v Portlandu ve státě Oregon. Její vojenské dovednosti z ní dělají výborného soukromého vyšetřovatele, avšak její drsný styl bez servítek ji staví do hledáčku nebezpečných kriminálníků, a stejně tak není zadobře s policií. Seriál je inspirovaný stejnojmennou sérií grafických románů.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | ABC | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Krimi
hrají
Cobie Smulders (Dex Parios), Jake Johnson (Grey McConnell), Michael Ealy (Miles Hoffman), Cole Sibus (Ansel Parios), Tantoo Cardinal (Sue Lynn Blackbird), Camryn Manheim (Bobby Cosgrove), Adrian Martinez (Tookie Alvarez)

S01E02: Missed Connections

S01E02: Missed Connections

Dex si najme bohatý muž, aby nalezla ženu, kterou nedávno potkal, ale Dex si brzy uvědomí, že tento úkol není tak snadný, jak se zdá. Mezitím se vyjeví společná minulost Dex a Greye.

sk
2.10.2019
3 988 000
43 minut

Základní info:

Režie: James Griffiths
Scénář: Matt Olmstead, Mike Weiss, Jason Richman

Hrají: Cobie Smulders (Dex Parios), Jake Johnson (Grey McConnell), Michael Ealy (Miles Hoffman), Cole Sibus (Ansel Parios), Camryn Manheim (Bobby Cosgrove), Austin Amelio (Jack Feeney), Jay Duplass (Allen Watkins), Zosia Mamet (Kaitlin Washko), Megan Le (Megan Miller), Jonathan Freeman (Doug Blix), Zulay Henao (Denise),…

Foto: ABC

Dexin mix k poslechnutí

Upoutávka k dalším dílům:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
choudys

Na to, že je armádní veterán, se tedy vůbec neumí prát :). Ta borka co dusila v tom hotelu toho chlápka, byla lepší než ona :(. Jinak zbytek mě bavil.

2.6.2020 | 21:12:49
Jiri007

Dobrý díl, minulost Dex a vyběr jejího auta byl fakt zajimave, ikdyž ja bych si vybral jine auto, Dexiv vpad do bytu byl fakt něco, a Katrina měla fakt kliku že jí Dexin klient odpustil a ted bude bohata, jak řekl detektiv Hoffman a na minulost Greye jsem fakt zvědavy, kdo ví jak se to dal vyvine.

redaktor
24.11.2019 | 10:25:34

Nepřehlédněte

ABC nakonec mění své rozhodnutí o Stumptownu

ABC nakonec mění své rozhodnutí o Stumptownu

Stanice ABC dnes přinesla šokující zprávu, když oznámila, že mění své rozhodnutí o prodloužení seriálu Stumptown pro druhou sérii a další řadu tak už nepřipraví. Vinu za to nese aktuální dění s koronavirem.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama