Michael Ealy

Michael Ealy

Celé jméno: Michael Brown
Místo narození: Washington, D.C., USA
Známé projekty: Sleeper Cell, Almost Human, The Following

Datum narození: 3.8.1973 (44 let)

Michael Ealy, vlastním jménem Michael Brown, se narodil roku 1973 ve Washingtonu. Brzy se však se svou rodinou přestěhoval do Silver Spring v Marylandu, kde chodil na školu Springbrook High School a následně na University of Maryland.

Michael je známý televizní a filmový herec, který má za sebou již spoustu projektů. Už roku 1990 začal svou kariéru, jednalo se však o divadelní vystoupení. Filmovému průmyslu propadl až roku 2000 a vídáme jej v něm dodnes.


S výčtu filmů, ze kterých je alespoň trochu známý, je dobré zmínit filmy Holičství, Rychle a zběsile 2 a Holičství 2. Větší roli si zahrál ve filmu Neumírej sám, kde ztvárnil postavu Mikea. Velkou roli si zahrál ve filmu z roku 2008, Buffalo Soldiers: Odvaha a přátelství, kde ztvárnil seržanta Cummingse. O dva roky později se opět postavil vedle herce Paula Walkera, se kterým hrál ve filmu Rychle a zběsile 2, tentokrát se potkali ve filmu Gangsteři.

Roku 2012 přišly další zajímavé role, které si Michael rozhodl zahrát. Detektiva Sebastiana si zahrál ve filmu Underworld: Probuzení a ještě toho roku stihl hlavní roli ve filmu Mysli jako on, kde ztvárnil Dominica. Stejnou roli si zopakoval o dva roky v pokračování s názvem Mysli taky jako chlap.

Když se podíváme na Michaelovu seriálovou kariéru, tak nás zaujme hned několik rolí, ve kterých jsme jej mohli vidět. V letech 2005 – 2006 hrál Darwyna Al-Sayeeda v seriálu Sleeper Cell. Objevil se i v několika epizodách seriálu Flashforward, kde ztvárnil v letech 2009 – 2010 postavu Marshalla Vogela. Další výraznější role si zahrál v seriálech The Good Wife a Californication. V prvním zmiňovaném seriálu se objevil v letech 2010 – 2011, kde zahrál si Derricka Bonda. Co se týče seriálu Californication, tak tam se objevil roku 2011 jako Ben.

Se seriálovou kariérou ještě nekončíme, roku 2012 se objevil jako Travis Marks v seriálu Common Law, v letech 2013 – 2014 ztvárnil DorianaAlmost Human a roku 2015 se objevil jako Theo Noble v seriálu The Following.

Michael se roku 2011 oženil se svou přítelkyní Khatirou Rafiqzada, se kterou chodil čtyři roky. V únoru roku 2014 se jim narodil chlapeček Elijah.

Foto CC BY-SA 2.0 maxx23703, Wikimedia Commons


Hraje v

Komerční sdělení

Užijte si sledování seriálů naplno

Znáte všechny nové filmy a na svoje oblíbené seriály nedáte dopustit? Určitě máte obrovskou televizi nebo domácí kino, jehož zvuku se nic nevyrovná. Myslíte také na potřebný nábytek ke sledování? Pokud ne, tak pro vás máme skvělou inspiraci.