The Following (Stoupenci zla)
84/100 - 114×

The Following(Stoupenci zla)

Když Ryan Hardy před lety konečně posadil sériového vraha mladých dívek Joeho Carrolla za mříže, netušil, že tím vše jen začíná. Joe Carroll, inteligentní a velmi charismatický fanoušek E. A. Poa, se stal kultem pro mnoho následovníků, kteří jsou stále na svobodě a v jeho jméně nebo dokonce na jeho příkaz se neštítí těch nejbrutálnějších zločinů.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | FOX | 43 minut
žánr
Detektivní, Krimi, Thriller
hrají
Kevin Bacon (Ryan Hardy), James Purefoy (Joe Carroll), Shawn Ashmore (Mike Weston), Valorie Curry (Emma Hill), Natalie Zea (Claire Matthews), Annie Parisse (Debra Parker), Nico Tortorella (Jacob Wells), Adan Canto (Paul Torres), Kyle Catlett (Joey Matthews), Jessica Stroup (Max Hardy), Connie Nielsen (Lily Gray), Tiffany Boone (Mandy Lang), Sam Underwood (Luke Gray), Sam Underwood (Mark Gray), Gregg Henry (Arthur Strauss)

Theo Noble

Theo Noble

Nejnebezpečnější stoupenec zla.

Sezóny 1
2015 - 2015

Theo Noble je mistrem svého druhu, jedná se o vůbec nejnebezpečnějšího stoupence zla, který v seriálu vystoupil. Je naprostý profesionál, který ovládá nejednu dovednost.

Theo po sobě nikdy a nikde nezanechal žádnou stopu. Je mistrem zabíjení a geniálně ovládá hackování – dokáže se dostat prakticky kamkoliv. Má za sebou už několik falešných identit a FBI se nikdy nepodařilo jej dostihnout.

Je považován za nejlepšího studenta dr. Arthura Strausse, je dokonce lepší než Joe Carroll, který byl dlouhou dobu považován za jeho nejlepšího studenta. Aktuálně žije s manželkou Cindy Noble, se kterou má dvě děti. Theo svůj vztah k ní předstírá a Cindy nic netuší. Využívá ji jen, aby si získal velmi dobrou falešnou identitu.

 

Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
lea.m

Úžasný příklad psychopata, úžasnej charakter :D

13.10.2018 | 19:06:55

Konec The Following

Seriál The Following je u konce. Strávil s námi tři roky, během kterých jsme s Ryanem Hardym a týmem FBI pátrali po stoupencích zla. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama