The Following (Stoupenci zla)
84/100 - 114×

The Following(Stoupenci zla)

Když Ryan Hardy před lety konečně posadil sériového vraha mladých dívek Joeho Carrolla za mříže, netušil, že tím vše jen začíná. Joe Carroll, inteligentní a velmi charismatický fanoušek E. A. Poa, se stal kultem pro mnoho následovníků, kteří jsou stále na svobodě a v jeho jméně nebo dokonce na jeho příkaz se neštítí těch nejbrutálnějších zločinů.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | FOX | 43 minut
žánr
Detektivní, Krimi, Thriller
hrají
Kevin Bacon (Ryan Hardy), James Purefoy (Joe Carroll), Shawn Ashmore (Mike Weston), Valorie Curry (Emma Hill), Natalie Zea (Claire Matthews), Annie Parisse (Debra Parker), Nico Tortorella (Jacob Wells), Adan Canto (Paul Torres), Kyle Catlett (Joey Matthews), Jessica Stroup (Max Hardy), Connie Nielsen (Lily Gray), Tiffany Boone (Mandy Lang), Sam Underwood (Luke Gray), Sam Underwood (Mark Gray), Gregg Henry (Arthur Strauss)

Jacob Wells

Jacob Wells

Další z mnoha následovníků Joea Carrolla. Je přítelem Emmy Hill.

Sezóny 1
2013 - 2013

Jacob se spolu se svou partnerkou Emmou Hill přidávají do kultu, který následuje Joea Carrolla. Jeden z Carrollových pokynů je, aby Jacob a Paul Torres mezi sebou předstírali gay vztah, čímž by se dostali do blízkého kontaktu se Sarah Fuller, která by tak nemohla pojmout podezření.

Jacob a Paul se vmísí do Sářiny společnosti pod falešným jménem Will Wilson, kde slouží jako její kamarádi a opatrovníci. Po dobu jejich falešného vztahu se ukáže, že se tito dva do sebe opravdu zamilovali, což nakonec znamenalo, že nic nepředstírali.
 

Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Lussi-chi

Skvělej! :33

4.5.2015 | 19:20:58
davistercz

Prvních pár dílů jsem ho moc nemusel, ale ted jsem si ho náhle oblíbil.Neuvě­řitelný zvrat u téhle postavy!

5.2.2014 | 14:55:22

Konec The Following

Seriál The Following je u konce. Strávil s námi tři roky, během kterých jsme s Ryanem Hardym a týmem FBI pátrali po stoupencích zla. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama