The Following (Stoupenci zla)
84/100 - 114×

The Following(Stoupenci zla)

Když Ryan Hardy před lety konečně posadil sériového vraha mladých dívek Joeho Carrolla za mříže, netušil, že tím vše jen začíná. Joe Carroll, inteligentní a velmi charismatický fanoušek E. A. Poa, se stal kultem pro mnoho následovníků, kteří jsou stále na svobodě a v jeho jméně nebo dokonce na jeho příkaz se neštítí těch nejbrutálnějších zločinů.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | FOX | 43 minut
žánr
Detektivní, Krimi, Thriller
hrají
Kevin Bacon (Ryan Hardy), James Purefoy (Joe Carroll), Shawn Ashmore (Mike Weston), Valorie Curry (Emma Hill), Natalie Zea (Claire Matthews), Annie Parisse (Debra Parker), Nico Tortorella (Jacob Wells), Adan Canto (Paul Torres), Kyle Catlett (Joey Matthews), Jessica Stroup (Max Hardy), Connie Nielsen (Lily Gray), Tiffany Boone (Mandy Lang), Sam Underwood (Luke Gray), Sam Underwood (Mark Gray), Gregg Henry (Arthur Strauss)

Mandy Lang

Mandy Lang

Joeova skoro nevlastní dcera.

Sezóny 1
2014 - 2014

Mandy Lang vyrůstala v chudých poměrech. Žila pouze se svou matkou Judy Lang, která se dala považovat za jednu z Joeových následovnic. Když je Joe na konci první řady „zabit“, tak právě u Judy najde bezpečný azyl.

Mandy je chytrá holka, proto brzy zjistí, že přestrojený Joe je hledaný kriminálník Joe Carroll. Mandy v něm však najde svého otce, kterého nikdy neměla při sobě, proto udrží jeho tajemství. Okolnosti se však nevyvinou dobře a Mandy je nucena s Joem odejít pryč. Během toho ji Joe zasvětí do světa zabíjení a Mandy se to líbí.

Pokud bychom měli vybrat nejvěrnější následovníky Joeho Carrolla, tak Mandy by byla právě jednou z nejvěrnějších.

 

Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec The Following

Seriál The Following je u konce. Strávil s námi tři roky, během kterých jsme s Ryanem Hardym a týmem FBI pátrali po stoupencích zla. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama