The Following (Stoupenci zla)
84/100 - 114×

The Following(Stoupenci zla)

Když Ryan Hardy před lety konečně posadil sériového vraha mladých dívek Joeho Carrolla za mříže, netušil, že tím vše jen začíná. Joe Carroll, inteligentní a velmi charismatický fanoušek E. A. Poa, se stal kultem pro mnoho následovníků, kteří jsou stále na svobodě a v jeho jméně nebo dokonce na jeho příkaz se neštítí těch nejbrutálnějších zločinů.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | FOX | 43 minut
žánr
Detektivní, Krimi, Thriller
hrají
Kevin Bacon (Ryan Hardy), James Purefoy (Joe Carroll), Shawn Ashmore (Mike Weston), Valorie Curry (Emma Hill), Natalie Zea (Claire Matthews), Annie Parisse (Debra Parker), Nico Tortorella (Jacob Wells), Adan Canto (Paul Torres), Kyle Catlett (Joey Matthews), Jessica Stroup (Max Hardy), Connie Nielsen (Lily Gray), Tiffany Boone (Mandy Lang), Sam Underwood (Luke Gray), Sam Underwood (Mark Gray), Gregg Henry (Arthur Strauss)

Lily Gray

Lily Gray

Jediná přeživší masakru v metru, z které se vyklube nový stoupenec zla.

Sezóny 1
2014 - 2014

Lily Gray je zprvu považována za novou oběť řádění stoupenců zla, kteří způsobí masakr v newyorském metru. Ryan Hardy se s Lily brzy seznámí a začne ji považovat za velmi cennou přeživší, která by mohla mít nějaké informace o novém kultu.

Na chvíli si dokonce myslíme, že si Lily něco začne s Ryanem, ale za několik okamžiků se z ní však vyklube nová vůdkyně stoupenců zla, která jde v Joeových stopách. Je chytrá, bohatá, vynalézavá a velmi nebezpečná, proto si to může dovolit.

Lily kolem sebe začne tvořit nový kruh stoupenců zla, kterých bude opravdu hodně. Drží si je na jednom místě a to u sebe doma v odlehlém panství, aby měla každého pod kontrolou. Každého člena bere za své dítě a taky se k nim tak chová. Když ji však někdo zradí, tak dokáže být pěkně nebezpečná. Za největší a nejlepší následovníky považuje své dva nevlastní syny – dvojčata Lukeho a Marka, kteří ji nadevše milují a ona je taky.

Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec The Following

Seriál The Following je u konce. Strávil s námi tři roky, během kterých jsme s Ryanem Hardym a týmem FBI pátrali po stoupencích zla. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama