The Following (Stoupenci zla) Lily Gray

Lily Gray

Lily Gray

Jediná přeživší masakru v metru, z které se vyklube nový stoupenec zla.

Sezóny 1
2014 - 2014

Lily Gray je zprvu považována za novou oběť řádění stoupenců zla, kteří způsobí masakr v newyorském metru. Ryan Hardy se s Lily brzy seznámí a začne ji považovat za velmi cennou přeživší, která by mohla mít nějaké informace o novém kultu.

Na chvíli si dokonce myslíme, že si Lily něco začne s Ryanem, ale za několik okamžiků se z ní však vyklube nová vůdkyně stoupenců zla, která jde v Joeových stopách. Je chytrá, bohatá, vynalézavá a velmi nebezpečná, proto si to může dovolit.


Lily kolem sebe začne tvořit nový kruh stoupenců zla, kterých bude opravdu hodně. Drží si je na jednom místě a to u sebe doma v odlehlém panství, aby měla každého pod kontrolou. Každého člena bere za své dítě a taky se k nim tak chová. Když ji však někdo zradí, tak dokáže být pěkně nebezpečná. Za největší a nejlepší následovníky považuje své dva nevlastní syny – dvojčata Lukeho a Marka, kteří ji nadevše milují a ona je taky.

Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec The Following

Seriál The Following je u konce. Strávil s námi tři roky, během kterých jsme s Ryanem Hardym a týmem FBI pátrali po stoupencích zla. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás