The Following (Stoupenci zla) Max Hardy

Max Hardy

Max Hardy

Neteř Ryana Hardyho, která mu pomáhá s řešením případů.

Sezóny 2
2014 - 2015

Maxine „Max“ Hardy je neteří Ryana Hardyho. Je dcerou jeho staršího bratra Raye, který byl povoláním hasič. Dne 11. září 2001 byl povolán do akce, ale nepodařilo se mu přežít. Osud Maxiny matky je neznámý, pravděpodobně je však také po smrti.

Max se rozhodla pro rodinou tradici a dala se k policii, kde pracuje v oblasti trestního práva. Podle všeho lze poznat, že Max lpí na rodině a dává ji maximální přednost.


Max po dlouhé době kontaktuje svého strýce, když se mu podaří eliminovat hrozbu v podobě Joeho Carrolla. Max měla Ryana vždycky ráda a to i přes to, že pil a byl posedlý Joeovou stopou.

Nyní Max plně spolupracuje s Ryanem a je pro něj jakousi zálohou, která jej jistí. Díky spolupráci s FBI se více poznala i s Mikem, kterého si oblíbila.

Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
lea.m

Jediná ženská postava v seriálu, kterou jsem měla fakt dost ráda :-)

13.10.2018 | 19:03:28

Konec The Following

Seriál The Following je u konce. Strávil s námi tři roky, během kterých jsme s Ryanem Hardym a týmem FBI pátrali po stoupencích zla. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás