The Following (Stoupenci zla)
84/100 - 114×

The Following(Stoupenci zla)

Když Ryan Hardy před lety konečně posadil sériového vraha mladých dívek Joeho Carrolla za mříže, netušil, že tím vše jen začíná. Joe Carroll, inteligentní a velmi charismatický fanoušek E. A. Poa, se stal kultem pro mnoho následovníků, kteří jsou stále na svobodě a v jeho jméně nebo dokonce na jeho příkaz se neštítí těch nejbrutálnějších zločinů.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | FOX | 43 minut
žánr
Detektivní, Krimi, Thriller
hrají
Kevin Bacon (Ryan Hardy), James Purefoy (Joe Carroll), Shawn Ashmore (Mike Weston), Valorie Curry (Emma Hill), Natalie Zea (Claire Matthews), Annie Parisse (Debra Parker), Nico Tortorella (Jacob Wells), Adan Canto (Paul Torres), Kyle Catlett (Joey Matthews), Jessica Stroup (Max Hardy), Connie Nielsen (Lily Gray), Tiffany Boone (Mandy Lang), Sam Underwood (Luke Gray), Sam Underwood (Mark Gray), Gregg Henry (Arthur Strauss)

S02E04: Family Affair

S02E04: Family Affair

Po šokujícím odhalení se Ryan a Max pokoušejí dát všechny střípky dohromady a být dva kroky před FBI navzdory Mikeovým ustavičným varováním, aby se do případu nepletli. Mezitím je Emma stále blíže Markovi a Lukovi, zatímco Joe a Mandy se seznámí s následovníkem, který hledá pomoc.

10.2.2014
4 760 000
42 minut

Základní info:

Režie: Marcos Siega
Scénář: Brett Mahoney
Hrají: Kevin Bacon (Ryan Hardy), Shawn Ashmore (Mike Weston), Valorie Curry (Emma Hill), Sam Underwood (Luke Gray), Jessica Stroup (Max Hardy), Tiffany Boone (Mandy Lang), Connie Nielsen (Lily Gray), James Purefoy (Joe Carroll), Leslie Bibb (Jana Murphy), Valerie Cruz (Gina Mendez), James McCaffrey (David), Camille De Pazzis (Giselle), Bambadjan Bamba (Sami), Susan Heyward (Hannah), Nicole Sellars (reportérka), … 

Trailer k čtvrté epizodě:

Foto: FOX

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že Lily ma fakt zajimavou rodinu a kdo vi jak se zna s Joeem a Emma byla dobra jak přivedla Joea a jsem zvědav jak to bude mit s těma dvojčaty a Max je fakt vytrvala že pomaha Ryanovi a Mandy je fakt vypočitava že by klidně zabila aby zametla stopy ikdyž je loajalni.

redaktor
6.11.2020 | 23:02:13
Lex Luthor

Lily Gray má celou rodinu zabijáků nejsou jen tři ted se přidává i Joe

4.12.2017 | 15:59:11
vojtamkv

Konečně se začíná něco dít. 2 sezóna je zatím o hodně slabší, než byla první.

13.2.2014 | 1:03:54
Pattrick19

Tak to byl pecka díl!

12.2.2014 | 17:08:28
davistercz

Výborný díl.. a ten konec? Chci honem další!

12.2.2014 | 15:20:16
Xavik

Tentokrát hodně otevřený konec. :D

admin
11.2.2014 | 12:02:57

Konec The Following

Seriál The Following je u konce. Strávil s námi tři roky, během kterých jsme s Ryanem Hardym a týmem FBI pátrali po stoupencích zla. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama