The Following (Stoupenci zla) Ryan Hardy

Ryan Hardy

Ryan Hardy

Bývalý agent FBI, který je povolán zpět do služby.

Sezóny 3
2013 - 2015

Ryan je bývalý agent FBI, který je roku 2013 povolán zpět do služby z důchodu, aby chytil uprchlého vězně Joeho Carrolla, kterého už jednou zatknul před deseti lety.

Když byl Joe Carroll roku 2003 stíhán policií za mnohonásobné vraždy, trvalo dlouhých 18 měsíců, než se Ryanovi povedlo Joeho dopadnout. Při svém vyšetřování začal spolupracovat s Carrollovou ex-manželkou Claire Matthews, která mu poradila, aby se řídil knižními informacemi hororového spisovatele Edgara Allana Poea, od něhož se Carroll velmi inspiroval. Při tomto vyšetřování také navázal bližší vztah s Claire, což mu poté Carroll často vyčítal.


Ryan nemohl stále nalézt dostatečný důkaz Joeho viny, proto se jej rozhodl pronásledovat na každém kroku. Na jeho přednáškách literatury si všiml mladé dívky Sarah Fuller, kterou se rozhodl jednoho dne sledovat, protože si ji vytipoval jako další potenciální oběť Carrolla. Večer z jejího bytu uslyšel křik, proto se dostal do domu a snažil se ji zachránit. V tom se ale v bytě objevil Carroll a bodl Ryana do srdce. Rána však nebyla dostatečně silná, proto se dokázal vzpamatovat a střelil Carrolla do zad. Ten byl zatčen a Sarah Fuller byla zachráněna.

Od této doby začal mít Ryan problémy se srdcem a musel začít používat kardiostimulátor, který jej drží při životě. Po několika letech jej vyhodili z FBI, protože se z něj stal těžký alkoholik.

Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
KevSpa

!!!

webmaster, korektor
2.2.2013 | 2:28:57

Konec The Following

Seriál The Following je u konce. Strávil s námi tři roky, během kterých jsme s Ryanem Hardym a týmem FBI pátrali po stoupencích zla. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás