The Following (Stoupenci zla)
84/100 - 114×

The Following(Stoupenci zla)

Když Ryan Hardy před lety konečně posadil sériového vraha mladých dívek Joeho Carrolla za mříže, netušil, že tím vše jen začíná. Joe Carroll, inteligentní a velmi charismatický fanoušek E. A. Poa, se stal kultem pro mnoho následovníků, kteří jsou stále na svobodě a v jeho jméně nebo dokonce na jeho příkaz se neštítí těch nejbrutálnějších zločinů.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | FOX | 43 minut
žánr
Detektivní, Krimi, Thriller
hrají
Kevin Bacon (Ryan Hardy), James Purefoy (Joe Carroll), Shawn Ashmore (Mike Weston), Valorie Curry (Emma Hill), Natalie Zea (Claire Matthews), Annie Parisse (Debra Parker), Nico Tortorella (Jacob Wells), Adan Canto (Paul Torres), Kyle Catlett (Joey Matthews), Jessica Stroup (Max Hardy), Connie Nielsen (Lily Gray), Tiffany Boone (Mandy Lang), Sam Underwood (Luke Gray), Sam Underwood (Mark Gray), Gregg Henry (Arthur Strauss)

Emma Hill

Emma Hill

Jedna z Joeových následovníků, která pečovala jako chůva o Joeyho Matthewse.

Sezóny 2
2013 - 2014

Emma je jedna z hlavních obdivovatelek profesora literatury Joeho Carrolla. Když byla mladší, tak si nechala podepsat Joeovu knihu a při tom se s ním seznámila. Po Carrollově zavření si nechala ostříhat vlasy na krátko, což se nelíbilo její matce.

Emma začala chodit s Jacobem Wellsem, se kterým sdílela své názory. Když chodila pravidelně navštěvovat Carrolla do vězení, tak se jím inspirovala a zabila svou vlastní matku, protože už dál nestrpěla její chování.

Jacob je poté, společně s Emmou součástí Carrollova kultu a plní jeho pokyny: Emma se přejmenuje na Denise Harris a jde pracovat jako chůva ke Claire Matthews, které hlídá jejího syna Joeyho. Při této práci se chová jako opravdu nevinná dívka, proto proti ní Claire nepojme žádné podezření.
 

Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec The Following

Seriál The Following je u konce. Strávil s námi tři roky, během kterých jsme s Ryanem Hardym a týmem FBI pátrali po stoupencích zla. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama