The Following (Stoupenci zla) Emma Hill

Emma Hill

Emma Hill

Jedna z Joeových následovníků, která pečovala jako chůva o Joeyho Matthewse.

Sezóny 2
2013 - 2014

Emma je jedna z hlavních obdivovatelek profesora literatury Joeho Carrolla. Když byla mladší, tak si nechala podepsat Joeovu knihu a při tom se s ním seznámila. Po Carrollově zavření si nechala ostříhat vlasy na krátko, což se nelíbilo její matce.

Emma začala chodit s Jacobem Wellsem, se kterým sdílela své názory. Když chodila pravidelně navštěvovat Carrolla do vězení, tak se jím inspirovala a zabila svou vlastní matku, protože už dál nestrpěla její chování.


Jacob je poté, společně s Emmou součástí Carrollova kultu a plní jeho pokyny: Emma se přejmenuje na Denise Harris a jde pracovat jako chůva ke Claire Matthews, které hlídá jejího syna Joeyho. Při této práci se chová jako opravdu nevinná dívka, proto proti ní Claire nepojme žádné podezření.
 

Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec The Following

Seriál The Following je u konce. Strávil s námi tři roky, během kterých jsme s Ryanem Hardym a týmem FBI pátrali po stoupencích zla. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás