The Following (Stoupenci zla)
84/100 - 114×

The Following(Stoupenci zla)

Když Ryan Hardy před lety konečně posadil sériového vraha mladých dívek Joeho Carrolla za mříže, netušil, že tím vše jen začíná. Joe Carroll, inteligentní a velmi charismatický fanoušek E. A. Poa, se stal kultem pro mnoho následovníků, kteří jsou stále na svobodě a v jeho jméně nebo dokonce na jeho příkaz se neštítí těch nejbrutálnějších zločinů.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | FOX | 43 minut
žánr
Detektivní, Krimi, Thriller
hrají
Kevin Bacon (Ryan Hardy), James Purefoy (Joe Carroll), Shawn Ashmore (Mike Weston), Valorie Curry (Emma Hill), Natalie Zea (Claire Matthews), Annie Parisse (Debra Parker), Nico Tortorella (Jacob Wells), Adan Canto (Paul Torres), Kyle Catlett (Joey Matthews), Jessica Stroup (Max Hardy), Connie Nielsen (Lily Gray), Tiffany Boone (Mandy Lang), Sam Underwood (Luke Gray), Sam Underwood (Mark Gray), Gregg Henry (Arthur Strauss)

Claire Matthews

Claire Matthews

Carrollova bývalá manželka, která vychovává jejich syna Joeyho.

Sezóny 2
2013 - 2014

Dlouhou dobu chodila s profesorem literatury Joem Carrollem, až si jej vzala a roku 2002 se jim narodil syn Joey. Z Carrolla se ale vyklubal sériový vrah a při dokázání jeho viny se sblížila s agentem FBI Ryanem Hardym, kterému také často poskytovala informace o Carrollovi.

Po Carrollově dopadení se ještě více sblížila s Ryanem, ale z jejich mileneckého vztahu nakonec nic nevzešlo, Ryan propadl alkoholu a byl vyhozen z FBI. Claire zůstala sama a neměla příliš času na to, aby mohla vychovávat svého syna, a proto si najala chůvu Denise Harris, která u Claire i bydlela.

Když po deseti letech Carroll uprchl z vězení, začala se policie starat o Claiřino bezpečí, protože zde byla hrozba, že by šel Joe právě po ní.
 

Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
lea.m

chtěla jsem dát 40%, ale… od druhé série mě tam začínala štvát víc a víc :D

13.10.2018 | 19:01:43

Konec The Following

Seriál The Following je u konce. Strávil s námi tři roky, během kterých jsme s Ryanem Hardym a týmem FBI pátrali po stoupencích zla. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama