The Following (Stoupenci zla) Claire Matthews

Claire Matthews

Claire Matthews

Carrollova bývalá manželka, která vychovává jejich syna Joeyho.

Sezóny 2
2013 - 2014


Dlouhou dobu chodila s profesorem literatury Joem Carrollem, až si jej vzala a roku 2002 se jim narodil syn Joey. Z Carrolla se ale vyklubal sériový vrah a při dokázání jeho viny se sblížila s agentem FBI Ryanem Hardym, kterému také často poskytovala informace o Carrollovi.

Po Carrollově dopadení se ještě více sblížila s Ryanem, ale z jejich mileneckého vztahu nakonec nic nevzešlo, Ryan propadl alkoholu a byl vyhozen z FBI. Claire zůstala sama a neměla příliš času na to, aby mohla vychovávat svého syna, a proto si najala chůvu Denise Harris, která u Claire i bydlela.


Když po deseti letech Carroll uprchl z vězení, začala se policie starat o Claiřino bezpečí, protože zde byla hrozba, že by šel Joe právě po ní.
 

Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Komerční sdělení

Vyhrajte romantický pobyt v Babylonu

Blíží se květen a s ním svátek všech zamilovaných – První máj. Pokud nevíte, co podniknout, nechte se zlákat speciální nabídkou a uneste svou drahou polovičku do malebného Liberce. Budete bydlet ve Wellness Hotelu Babylon a můžete zavítat na místa, kde točil nedávno seriál také Orlando Bloom.

Konec The Following

Seriál The Following je u konce. Strávil s námi tři roky, během kterých jsme s Ryanem Hardym a týmem FBI pátrali po stoupencích zla. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás