The Following (Stoupenci zla)
84/100 - 114×

The Following(Stoupenci zla)

Když Ryan Hardy před lety konečně posadil sériového vraha mladých dívek Joeho Carrolla za mříže, netušil, že tím vše jen začíná. Joe Carroll, inteligentní a velmi charismatický fanoušek E. A. Poa, se stal kultem pro mnoho následovníků, kteří jsou stále na svobodě a v jeho jméně nebo dokonce na jeho příkaz se neštítí těch nejbrutálnějších zločinů.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | FOX | 43 minut
žánr
Detektivní, Krimi, Thriller
hrají
Kevin Bacon (Ryan Hardy), James Purefoy (Joe Carroll), Shawn Ashmore (Mike Weston), Valorie Curry (Emma Hill), Natalie Zea (Claire Matthews), Annie Parisse (Debra Parker), Nico Tortorella (Jacob Wells), Adan Canto (Paul Torres), Kyle Catlett (Joey Matthews), Jessica Stroup (Max Hardy), Connie Nielsen (Lily Gray), Tiffany Boone (Mandy Lang), Sam Underwood (Luke Gray), Sam Underwood (Mark Gray), Gregg Henry (Arthur Strauss)

Arthur Strauss

Arthur Strauss

Strůjce veškerých stoupenců zla.

Sezóny 2
2014 - 2015

Doktor Arthur Strauss kdysi učil na Lightfordské akademii, kde se seznámil s mladým Joe Carrollem. Joe se s ním neseznámil jen po studenské stránce, ale plně se mu otevřel a Arthur jej naučil, jak správně zabíjet.

Donedávna jsme žili ve vědomí, že Arthur Strauss zasvětil pouze Joeho. Pravda je však taková, že do svého učení zasvětil spoustu jiných žáků, dokonce se našel i jeden, Theo, který předčil samotného Joea. O Theovi se říká, že byl nejlepším studentem doktora Strausse.

Během pátrání po stoupencích zla Joe vzpomíná na to, jak jej doktor Strauss učil. Toto učení je klíčem k porážce všech stoupenců zla, kterých se v Americe nachází nespočet.

 

Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec The Following

Seriál The Following je u konce. Strávil s námi tři roky, během kterých jsme s Ryanem Hardym a týmem FBI pátrali po stoupencích zla. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama