The Following (Stoupenci zla)
84/100 - 114×

The Following(Stoupenci zla)

Když Ryan Hardy před lety konečně posadil sériového vraha mladých dívek Joeho Carrolla za mříže, netušil, že tím vše jen začíná. Joe Carroll, inteligentní a velmi charismatický fanoušek E. A. Poa, se stal kultem pro mnoho následovníků, kteří jsou stále na svobodě a v jeho jméně nebo dokonce na jeho příkaz se neštítí těch nejbrutálnějších zločinů.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | FOX | 43 minut
žánr
Detektivní, Krimi, Thriller
hrají
Kevin Bacon (Ryan Hardy), James Purefoy (Joe Carroll), Shawn Ashmore (Mike Weston), Valorie Curry (Emma Hill), Natalie Zea (Claire Matthews), Annie Parisse (Debra Parker), Nico Tortorella (Jacob Wells), Adan Canto (Paul Torres), Kyle Catlett (Joey Matthews), Jessica Stroup (Max Hardy), Connie Nielsen (Lily Gray), Tiffany Boone (Mandy Lang), Sam Underwood (Luke Gray), Sam Underwood (Mark Gray), Gregg Henry (Arthur Strauss)

Gina Mendez

Gina Mendez

Gina je nástupce Debry Parker, která stojí včele jednotky FBI, jež pátrá po stoupencích zla.

Sezóny 2
2014 - 2015

Gina Mendez je nově obsazena do čela jedné jednotky FBI, která pátrá po stoupencích zla. Gina je rozumná velitelka, která má kupodivu dobrý vztah s problémovým Ryanem. Někdy je dokonce tak vstřícná, že Ryanovi toleruje jeho výlevy, které jsou přes hranici zákona.

Gina je homosexuálka, která žije s Janou Marphy. Spolu mají dvě děti, které poctivě vychovávají. Jana se však o děti stará více, protože Gina je neustále v práci. Gina zároveň netuší, co je Jana ve skutečnosti zač – je to totiž jednou ze stoupenců zla.

Jakožto velitelka jednotky FBI Gina málokdy chodí do akce. Často operuje z centrály a dává jednotlivé příkazy. I přesto se však brzy ocitne v ohrožení života, ale Ryan ji stihne zachránit.

 

Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec The Following

Seriál The Following je u konce. Strávil s námi tři roky, během kterých jsme s Ryanem Hardym a týmem FBI pátrali po stoupencích zla. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama