Stumptown
86/100 - 16×

Stumptown

Dex Pariosová je silná a bystrá armádní veteránka, která nyní žije svým komplikovaným životem v Portlandu ve státě Oregon. Její vojenské dovednosti z ní dělají výborného soukromého vyšetřovatele, avšak její drsný styl bez servítek ji staví do hledáčku nebezpečných kriminálníků, a stejně tak není zadobře s policií. Seriál je inspirovaný stejnojmennou sérií grafických románů.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | ABC | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Krimi
hrají
Cobie Smulders (Dex Parios), Jake Johnson (Grey McConnell), Michael Ealy (Miles Hoffman), Cole Sibus (Ansel Parios), Tantoo Cardinal (Sue Lynn Blackbird), Camryn Manheim (Bobby Cosgrove), Adrian Martinez (Tookie Alvarez)

Tookie Alvarez

Tookie Alvarez

Vlastník pojízdného stánku s tacos.

Sezóny 1
2019 - 2020

Tookie už přibližně dvacet let jezdí po Portlandu a prodává tacos ve svém pojízdném stánku. Díky tomu má po městě známosti a spoustu informací. S Dex jsou kamarádi a když Dex potřebuje nějakou informaci, vydá se právě za Tookiem. Je pro něj důležitá reputace jeho stánku, protože nechce, aby u něj přestali lidé nakupovat. Má strach, aby se neprovalilo, že do svých tacos používá místo masa z volného chovu pouze maso za nejlevnější ceny. Tookie navíc neumí moc dobře lhát, protože mu při tom cuká oko.

Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Lex Luthor

Dexin práskač a informátor

2.10.2019 | 15:33:03

Nepřehlédněte

ABC nakonec mění své rozhodnutí o Stumptownu

ABC nakonec mění své rozhodnutí o Stumptownu

Stanice ABC dnes přinesla šokující zprávu, když oznámila, že mění své rozhodnutí o prodloužení seriálu Stumptown pro druhou sérii a další řadu tak už nepřipraví. Vinu za to nese aktuální dění s koronavirem.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama