Stumptown
86/100 - 16×

Stumptown

Dex Pariosová je silná a bystrá armádní veteránka, která nyní žije svým komplikovaným životem v Portlandu ve státě Oregon. Její vojenské dovednosti z ní dělají výborného soukromého vyšetřovatele, avšak její drsný styl bez servítek ji staví do hledáčku nebezpečných kriminálníků, a stejně tak není zadobře s policií. Seriál je inspirovaný stejnojmennou sérií grafických románů.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | ABC | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Krimi
hrají
Cobie Smulders (Dex Parios), Jake Johnson (Grey McConnell), Michael Ealy (Miles Hoffman), Cole Sibus (Ansel Parios), Tantoo Cardinal (Sue Lynn Blackbird), Camryn Manheim (Bobby Cosgrove), Adrian Martinez (Tookie Alvarez)

S01E05: Bad Alibis

S01E05: Bad Alibis

Ačkoliv dostane Hoffman od Cosgroveové nařízeno, aby si vzal pracovní volno, vydá se s pomocí Dex vyšetřit případ. Tookieho kulinářské schopnosti přijdou vhod ve Špatném alibi a Dex se stresuje kvůli pohovoru, který z ní udělá licencované soukromé očko.

sk
30.10.2019
2 669 000
43 minut

Základní info:

Režie: Brooke Kennedy
Scénář: Manuel Figueroa & Jordan Heimer

Hrají: Cobie Smulders (Dex Parios), Jake Johnson (Grey McConnell), Michael Ealy (Miles Hoffman), Cole Sibus (Ansel Parios), Camryn Manheim (Bobby Cosgrove), Adrian Martinez (Tookie Alvarez), Jason Manuel Olazabal (Frank), Colin Cunningham (Wallace Kane), Fiona Rene (Kara Lee), Janeane Garofalo (Janet Withers), Julian Juaquin (Denton), Bryan Billy Boone (Hank), Mark Aaron (Petey), Ryan Vincent (Henry), Debra DiGiovanni (Johanna), CJ McCollum (sám sebe), Selwyn Huqueriza,…

Foto: ABC

Dexin mix k poslechnutí

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
choudys

Pěkně zamícháno, výpomoc ze všech stran. A je to oficiální, juchú.

3.6.2020 | 0:02:44
Jiri007

Dobrý díl, musim řict že Dex to za barem moc nešlo a byla sranda že nvěděla co ostatni chtěji a ten jeji kamoš Tookie ten vaři fakt specialy ale divim se proč nechtěl otevřit restauraci jen kvuli kritikovi, a Dex to vyřešila s tim poskokem Kanea to fakt nemělo chybu, a divim se že to ten jeji bratr poznal tak rychle že něco nehraje a to potom jak Dex vrazila Greyovi to fakt nemělo chybu a potom dostala licenci tak to bylo fakt rychle vyřizeno.

redaktor
30.1.2020 | 23:59:52

Nepřehlédněte

ABC nakonec mění své rozhodnutí o Stumptownu

ABC nakonec mění své rozhodnutí o Stumptownu

Stanice ABC dnes přinesla šokující zprávu, když oznámila, že mění své rozhodnutí o prodloužení seriálu Stumptown pro druhou sérii a další řadu tak už nepřipraví. Vinu za to nese aktuální dění s koronavirem.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama