Stumptown S01E05: Bad Alibis

S01E05: Bad Alibis

S01E05: Bad Alibis

Ačkoliv dostane Hoffman od Cosgroveové nařízeno, aby si vzal pracovní volno, vydá se s pomocí Dex vyšetřit případ. Tookieho kulinářské schopnosti přijdou vhod ve Špatném alibi a Dex se stresuje kvůli pohovoru, který z ní udělá licencované soukromé očko.

cz sk
30.10.2019
2 669 000
43 minut

Základní info:

Režie: Brooke Kennedy
Scénář: Manuel Figueroa & Jordan Heimer

Hrají: Cobie Smulders (Dex Parios), Jake Johnson (Grey McConnell), Michael Ealy (Miles Hoffman), Cole Sibus (Ansel Parios), Camryn Manheim (Bobby Cosgrove), Adrian Martinez (Tookie Alvarez), Jason Manuel Olazabal (Frank), Colin Cunningham (Wallace Kane), Fiona Rene (Kara Lee), Janeane Garofalo (Janet Withers), Julian Juaquin (Denton), Bryan Billy Boone (Hank), Mark Aaron (Petey), Ryan Vincent (Henry), Debra DiGiovanni (Johanna), CJ McCollum (sám sebe), Selwyn Huqueriza,…

Foto: ABC

Dexin mix k poslechnutí

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobrý díl, musim řict že Dex to za barem moc nešlo a byla sranda že nvěděla co ostatni chtěji a ten jeji kamoš Tookie ten vaři fakt specialy ale divim se proč nechtěl otevřit restauraci jen kvuli kritikovi, a Dex to vyřešila s tim poskokem Kanea to fakt nemělo chybu, a divim se že to ten jeji bratr poznal tak rychle že něco nehraje a to potom jak Dex vrazila Greyovi to fakt nemělo chybu a potom dostala licenci tak to bylo fakt rychle vyřizeno.

redaktor
30.1.2020 | 23:59:52

Stav titulků

Epizoda S01E14: Til Dex Do Us Part

cz15%

Překlad: @domas77
Korekce a úpravy: @tominotomino

Po zhlédnutí neváhejte epizodu ohodnotit v jejím profilu.

Prosíme, nenahrávejte naše titulky na jiné weby bez našeho souhlasu. Děkujeme.

Nepřehlédněte

První série si jede pro dalších pět epizod

První série si jede pro dalších pět epizod

Stanice ABC objednala pět dodatečných dílů pro Stumptown, čímž se první série dostane na minimálně osmnáct epizod. V úvahu přichází i doobjednání pár dalších dílů, ale to prozatím není zcela jisté. Stejnou objednávku získal i The Rookie a novinka Mixed-ish si vybojovala devět dodatečných epizod.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás