Stumptown S01E04: Family Ties

S01E04: Family Ties

S01E04: Family Ties

Dex se pře s Artiem Banksem ohledně zlikvidování Randalla Tappera, zámožného magnáta přes nemovitosti. Mezitím vede detektivka Cosgroveová vyšetřování za účelem nalezení uprchlého trestance Wallace Kanea.

cz sk
16.10.2019
2 834 000
43 minut

Základní info:

Režie: Marc Buckland
Scénář: Deirdre Shaw

Hrají: Cobie Smulders (Dex Parios), Jake Johnson (Grey McConnell), Michael Ealy (Miles Hoffman), Cole Sibus (Ansel Parios), Tantoo Cardinal (Sue Lynn Blackbird), Camryn Manheim (Bobby Cosgrove), Adrian Martinez (Tookie Alvarez), Donal Logue (Arthur Banks), Jason Manuel Olazabal (Frank), Colin Cunningham (Wallace Kane), Gregory Zaragoza (Hollis Green), Shoshana Bush (Candace Tapper), Robb Derringer (Randall Tapper), Zulay Henao (Denise), Clifford McGhee (Darius), David Theune (Homer Miller-McManus), Fiona Rene (Kara Lee), Clark Moore (Brinkman), Ray Reynaga (Raji),…

Foto: ABC

Dexin mix k poslechnutí

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
choudys

To bylo fakt dobrý. Nakonec Dex dosáhla, co chtěla.

2.6.2020 | 23:59:36
Jiri007

Dobrý díl, Dex rozbijejici Mustanga fakt nemělo chybu, a ten Dexin kamoš jako uklizeč byl dobry ale neměl hned utikat, třeba by se z toho nějak mohl vykecat, a pak nakonec spoluprace Artieho a Dex byla fakt dobrá, a na Greye jsem zvědav jak se to s nim vyvine.

26.11.2019 | 10:56:21
oskarka

Po rozčarování přijde odpuštění… no, ještě uvidíme.

19.10.2019 | 22:33:32

Stumptown
86/100 - 16×

Stumptown

Dex Pariosová je silná a bystrá armádní veteránka, která nyní žije svým komplikovaným životem v Portlandu ve státě Oregon. Její vojenské dovednosti z ní dělají výborného soukromého vyšetřovatele, avšak její drsný styl bez servítek ji staví do hledáčku nebezpečných kriminálníků, a stejně tak není zadobře s policií. Seriál je inspirovaný stejnojmennou sérií grafických románů.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | ABC | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Krimi
hrají
Cobie Smulders (Dex Parios), Jake Johnson (Grey McConnell), Michael Ealy (Miles Hoffman), Cole Sibus (Ansel Parios), Tantoo Cardinal (Sue Lynn Blackbird), Camryn Manheim (Bobby Cosgrove), Adrian Martinez (Tookie Alvarez)

Stav titulků

Epizoda S01E18: All Hands on Dex

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @domas77
Korekce a úpravy: @tominotomino

Po zhlédnutí neváhejte epizodu ohodnotit v jejím profilu.

Prosíme, nenahrávejte naše titulky na jiné weby bez našeho souhlasu. Děkujeme.

Nepřehlédněte

ABC nakonec mění své rozhodnutí o Stumptownu

ABC nakonec mění své rozhodnutí o Stumptownu

Stanice ABC dnes přinesla šokující zprávu, když oznámila, že mění své rozhodnutí o prodloužení seriálu Stumptown pro druhou sérii a další řadu tak už nepřipraví. Vinu za to nese aktuální dění s koronavirem.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás