Stumptown S01E04: Family Ties

S01E04: Family Ties

S01E04: Family Ties

Dex se pře s Artiem Banksem ohledně zlikvidování Randalla Tappera, zámožného magnáta přes nemovitosti. Mezitím vede detektivka Cosgroveová vyšetřování za účelem nalezení uprchlého trestance Wallace Kanea.

cz sk
16.10.2019
2 834 000
43 minut

Základní info:

Režie: Marc Buckland
Scénář: Deirdre Shaw

Hrají: Cobie Smulders (Dex Parios), Jake Johnson (Grey McConnell), Michael Ealy (Miles Hoffman), Cole Sibus (Ansel Parios), Tantoo Cardinal (Sue Lynn Blackbird), Camryn Manheim (Bobbi Cosgrove), Adrian Martinez (Tookie Alvarez), Donal Logue (Arthur Banks), Jason Manuel Olazabal (Frank), Colin Cunningham (Wallace Kane), Gregory Zaragoza (Hollis Green), Shoshana Bush (Candace Tapper), Robb Derringer (Randall Tapper), Zulay Henao (Denise), Clifford McGhee (Darius), David Theune (Homer Miller-McManus), Fiona Rene (Kara Lee), Clark Moore (Brinkman), Ray Reynaga (Raji),…

Foto: ABC

Dexin mix k poslechnutí

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobrý díl, Dex rozbijejici Mustanga fakt nemělo chybu, a ten Dexin kamoš jako uklizeč byl dobry ale neměl hned utikat, třeba by se z toho nějak mohl vykecat, a pak nakonec spoluprace Artieho a Dex byla fakt dobrá, a na Greye jsem zvědav jak se to s nim vyvine.

redaktor
26.11.2019 | 10:56:21
oskarka

Po rozčarování přijde odpuštění… no, ještě uvidíme.

19.10.2019 | 22:33:32

Stav titulků

Epizoda S01E10: Reality Checks Don’t Bounce

cz50%

Překlad: @domas77
Korekce a úpravy: @tominotomino

Po zhlédnutí neváhejte epizodu ohodnotit v jejím profilu.

Prosíme, nenahrávejte naše titulky na jiné weby bez našeho souhlasu. Děkujeme.

Nepřehlédněte

První série si jede pro dalších pět epizod

První série si jede pro dalších pět epizod

Stanice ABC objednala pět dodatečných dílů pro Stumptown, čímž se první série dostane na minimálně osmnáct epizod. V úvahu přichází i doobjednání pár dalších dílů, ale to prozatím není zcela jisté. Stejnou objednávku získal i The Rookie a novinka Mixed-ish si vybojovala devět dodatečných epizod.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás