Stumptown
86/100 - 16×

Stumptown

Dex Pariosová je silná a bystrá armádní veteránka, která nyní žije svým komplikovaným životem v Portlandu ve státě Oregon. Její vojenské dovednosti z ní dělají výborného soukromého vyšetřovatele, avšak její drsný styl bez servítek ji staví do hledáčku nebezpečných kriminálníků, a stejně tak není zadobře s policií. Seriál je inspirovaný stejnojmennou sérií grafických románů.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | ABC | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Krimi
hrají
Cobie Smulders (Dex Parios), Jake Johnson (Grey McConnell), Michael Ealy (Miles Hoffman), Cole Sibus (Ansel Parios), Tantoo Cardinal (Sue Lynn Blackbird), Camryn Manheim (Bobby Cosgrove), Adrian Martinez (Tookie Alvarez)

S01E14: Til Dex Do Us Part

S01E14: Til Dex Do Us Part

Dex je najatá, aby prošetřila nevěstina snoubence poté, co vyvstalo podezření týkající se jeho motivů za urychleným sňatkem. Dex požádá Hoffmana o pomoc s případem a zjistí, že ne všechno je u onoho páru takové, jak se na první pohled zdá. Hoffman mezitím stane tváří v tvář svému otci, když se dozví, že bude zastupovat podezřelého v Hoffmanově případu. Ve Špatném alibi předloží Tookie a Ansel zdráhajícímu se Greyovi nový obchodní návrh.

sk
12.2.2020
2 382 000
43 minut

Základní info:

Režie: Ruben Fleischer
Scénář: William Jehu Garroutte & Heidi Cole McAdams

Hrají: Cobie Smulders (Dex Parios), Jake Johnson (Grey McConnell), Michael Ealy (Miles Hoffman), Cole Sibus (Ansel Parios), Adrian Martinez (Tookie Alvarez), Fiona Rene (Kara Lee), Steven Williams (Lionel Hoffman), Denise Dowse (Octavia Hoffman), Tommy O'Brien (Chaz), Eoin Macken (Scott Thompson), Troian Bellisario (Jenna Marshall), Christine Woods (Claire Chesterfield), Seana Kofoed (Valeria Kasra), Selwyn Huqueriza (Victor), Chris Grace (Denny), Carlos Arellano (Adam Rodriguez),…

Foto: ABC

Dexin mix k poslechnutí

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
choudys

Jiri007, přesně. Ansel povýšil.

7.6.2020 | 17:13:41
Jiri007

Dobry dil, musim řict že se to zajimavě vyvrbilo misto ženicha vyšetřovat nevěstu, to fakt nemělo chybu ale musim řict že nevěsta byla fakt pěkna a ta svatba byla fakt dobře narušena a musim řict že Hofman jak naprašil vlastniho otce nemělo chybu a Tookie s Greyem taky nebyli špatni.

redaktor
16.4.2020 | 23:51:11

Nepřehlédněte

ABC nakonec mění své rozhodnutí o Stumptownu

ABC nakonec mění své rozhodnutí o Stumptownu

Stanice ABC dnes přinesla šokující zprávu, když oznámila, že mění své rozhodnutí o prodloužení seriálu Stumptown pro druhou sérii a další řadu tak už nepřipraví. Vinu za to nese aktuální dění s koronavirem.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama