Stumptown
86/100 - 16×

Stumptown

Dex Pariosová je silná a bystrá armádní veteránka, která nyní žije svým komplikovaným životem v Portlandu ve státě Oregon. Její vojenské dovednosti z ní dělají výborného soukromého vyšetřovatele, avšak její drsný styl bez servítek ji staví do hledáčku nebezpečných kriminálníků, a stejně tak není zadobře s policií. Seriál je inspirovaný stejnojmennou sérií grafických románů.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | ABC | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Krimi
hrají
Cobie Smulders (Dex Parios), Jake Johnson (Grey McConnell), Michael Ealy (Miles Hoffman), Cole Sibus (Ansel Parios), Tantoo Cardinal (Sue Lynn Blackbird), Camryn Manheim (Bobby Cosgrove), Adrian Martinez (Tookie Alvarez)

S01E15: At All Costs: The Conrad Costas Chronicles

S01E15: At All Costs: The Conrad Costas Chronicles

Grey a Dex vyrážejí do Los Angeles, aby pomohli klientce, která věří, že její bývalý spolužák se dopustil plagiátorství a ukradl její hollywoodský scénář. Grey se zdráhá nechat Anselovi a Tookiemu Špatné alibi na starost a navzdory jeho přání pořádá Tookie v baru narozeninovou oslavu. Panika nastává, když zjistí, že z baru zmizelo něco cenného.

cz sk
19.2.2020
2 234 000
43 minut

Základní info:

Režie: Christopher Misiano
Scénář: Nicholas Wootton

Hrají: Cobie Smulders (Dex Parios), Jake Johnson (Grey McConnell), Michael Ealy (Miles Hoffman), Cole Sibus (Ansel Parios), Adrian Martinez (Tookie Alvarez), Denise Dowse (Octavia Hoffman), Matt Craven (Michael McConnell), Curtis Armstrong (Jim Force), Mary Passeri (Camille Costas), Jon Abrahams (Jared Mendleton), Alex Carter (Freddie), Judy Jean Berns (Maribel), Patricia De Leon (Laura Alvarez), Herve Ambwa (Kenny), Josie Davis (Darlene McConnell), Callum Joyce (Mikey McConnell), Mercer Boffey (Todd),…

Foto: ABC

Dexin mix k poslechnutí

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
choudys

Lítačka kolem scénáře, povedené. Grej aspoň našel svého otce, Dex takové štěstí neměla.

7.6.2020 | 18:21:15
Jiri007

Dobry dil, musim řict že Dex byla fakt skvěla a v te uniformě vypadala fakt skvěla a to jak vyřešila ten problem to fakt nemělo chybu ale hodit ji do okna molotov tak to jsem fakt nečekal a Tookie byl fakt dobry když se obaval že něco pokazil.

1.5.2020 | 15:21:57
tominotomino

Jednu hvězdičku navíc dávám za song „The Funeral“ na konci epizody (suprový song). Byl to i takový malý odkaz na HIMYM, kdy tato píseň hrála při nádražní scéně Teda a matky stojící pár metrů vedle něj.

webmaster
16.3.2020 | 19:58:23

Stav titulků

Epizoda S01E18: All Hands on Dex

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @domas77
Korekce a úpravy: @tominotomino

Po zhlédnutí neváhejte epizodu ohodnotit v jejím profilu.

Prosíme, nenahrávejte naše titulky na jiné weby bez našeho souhlasu. Děkujeme.

Nepřehlédněte

ABC nakonec mění své rozhodnutí o Stumptownu

ABC nakonec mění své rozhodnutí o Stumptownu

Stanice ABC dnes přinesla šokující zprávu, když oznámila, že mění své rozhodnutí o prodloužení seriálu Stumptown pro druhou sérii a další řadu tak už nepřipraví. Vinu za to nese aktuální dění s koronavirem.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama