J.J. Dashnaw

J.J. Dashnaw

Celé jméno: J.J. Dashnaw
Místo narození: Glasgow, Skotsko, Velká Británie
Známé projekty: The Book of Boba Fett, Nespoutaný Django, Equalizer 2

Datum narození: 31.10.1982 (41 let)

J. J. Dashnaw je americký herec, ale hlavně spíše kaskadér a příležitostně dabér. Dashnaw například nadaboval huttský Dvojčata ze seriálu The Book of Boba Fett. Tam se opravdu ukázal a skvěle dokázal napodobit nejen huttský hlas, ale také zvláštní zlověstnou polohu hlasu, která je pro Hutty typická. V tomto seriálu ale Dashnaw dělá kaskadéra pro Temueru Morrisona.

Dashnaw dále spolupracoval na filmech jako jsou Equalizer 2, Osm hrozných, Fantastická čtyřka či Nespoutaný Django. V Hollywoodu je Dashnaw poměrně známý a dá se říci, že pokud někdo hledá dobrého kaskadéra, je velká šance, že právě na tomto filmu bude spolupracovat právě on. V době, kdy akční scény jsou čím dál častější, tak není nouze, že by se Dashnaw v budoucnu neuživil.

Jeho rodiči jsou Jeff Dashnaw a Tracy Keehn-Dashnaw. J. J. má celkem čtyři sourozence, ti se jmenují – Nicholas Dashnaw, Chad Dashnaw, Jake Dashnaw a Jessica Dashnaw Bobbitt. Se svou prací kaskadéra začal někdy v roce 1996. Na určitých projektech nedělá pouze kaskadéra, ale koordinátora kaskadérů, kdy dohlíží na bezpečí svých kolegů.


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
The Book of Boba Fett Dvojčata 2022 2022 1

Filtr seriálů