The Book of Boba Fett (Boba Fett: Zákon podsvětí)
81/100 - 76×

The Book of Boba Fett(Boba Fett: Zákon podsvětí)

Po událostech prvních dvou řad seriálu The Mandalorian přišlo na řadu odvyprávění příběhu jednoho z nejlepších námezdních lovců předaleké galaxie, Boby Fetta. Ten však svou práci nevykonává sám, ale za pomoci vražedkyně Fennec Shand.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Temuera Morrison (Boba Fett), Ming-Na Wen (Fennec Shand), Jennifer Beals (Garsa Fwip), David Pasquesi (Majordomus starosty), Carey Jones (Black Krrsantan), Jordan Bolger (Skad), J.J. Dashnaw (Dvojčata), Danny Trejo (Krotitel Rancorů), Stephen Root (Lortha Peel), Sophie Thatcher (Drash), Pedro Pascal (Din Djarin), Amy Sedaris (Peli Motto), Corey Burton (Cad Bane), Timothy Olyphant (Cobb Vanth), Stephan Bruner (Rozparovač)

Dvojčata

Dvojčata

Mocní Huttové z Nal Hutta, kteří přijíždějí na Tatooine nárokovat si území jejich zesnulého bratrance.

Sezóny 1
2022 - 2022

Jedná se o bratrance a sestřenici Jabby Hutta, který během vlády Galaktického Impéria držel na uzdě Tatooine a pomyslně vládl kriminálnímu podsvětí. Těsně před koncem války je ovšem Jabba zabit princeznou Leiou Organou. Na jeho trůn se tak dostává jeho lstivý sluha Bib Fortuna, kterého Dvojčata nechala kralovat bez problémů dalších pět let.

Jakmile je ale Bib zabit a na trůn usedá bývalý námezdní lovec Boba Fett, Dvojčatům se to nelíbí. Proto opouští svou domovskou planetu Nal Hutta a vydávají se na Tatooine nárokovat si území svého bývalého bratrance. Když zjistí, že to nepůjde tak lehce, vysílají svého nejnebezpečnějšího námezdního lovce Black Krrsantana, aby Bobu zneškodnil. Ten málem uspěje, ale Fetta na poslední chvíli zachrání gang v čele se Skadem.

Dvojčatům je jasné, že nyní prohráli. Druhý se den se vydávají Bobovi omluvit a jako dar mu přinášejí Rancora. Dvojčata dále prohlašují, že nyní Tatooine opouštějí, protože se jedná o bezcennou planetu. Navíc zjistili, že území po Jabbovi bylo přislíbeno již někomu jinému – starostovi Mok Shaizimu, který pracuje pro Syndikát Pykeů. A Dvojčata se nechtějí bezhlavě vrhat do války o bezcennou planetu.

Foto: Disney+

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Krátké účinkování, ale jejich dar byla úžasná bomba.

20.2.2022 | 17:47:47
Blackhand47XD

Snad bude jejich příběh rozšířen i v jiných projektech, Huttové jsou zajímavá a dosud neprozkoumaná část kánonu.

webmaster, grafik
13.1.2022 | 19:14:13
tom99

Velký potenciál? Rozhodně ano. Využit? Doposud ne…

webmaster, grafik
13.1.2022 | 17:03:20

Novinky

Boba Fett se nedočkal potvrzení nové řady na Celebrationu a ani během třetí řady Mandaloriana

Boba Fett se nedočkal potvrzení nové řady na Celebrationu a ani během třetí řady Mandaloriana

Ten Boba Fett má ale smůlu. Ještě před dvěma lety to byl nejoblíbenější námezdní lovec v galaxii u většiny fanoušků a teď se musí prosit o pozornost. Seriál The Book of Boba Fett se dočkal smíšených ohlasů, neboť postava Fetta řádně změkla oproti komiksům a knihám.

Reklama

Nejlepší postavy

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Dave Filoni přiznává, že o oživení animovaných postav přemýšlí jen zřídka

Dave Filoni přiznává, že o oživení animovaných postav přemýšlí jen zřídka

Konečně máme pocit, že Star Wars je jedno velké médium, které propojuje i ty, které si byly vždy malinko vzdálenější. Animované postavy nám postupně ožívají a potkáváme je v hraném pojetí. Tvůrce právě těchto postav si ovšem nemyslí, že za každou cenu je chce oživit.

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama