The Book of Boba Fett (Boba Fett: Zákon podsvětí)
81/100 - 53×

The Book of Boba Fett(Boba Fett: Zákon podsvětí)

Po událostech prvních dvou řad seriálu The Mandalorian přišlo na řadu odvyprávění příběhu jednoho z nejlepších námezdních lovců předaleké galaxie, Boby Fetta. Ten však svou práci nevykonává sám, ale za pomoci vražedkyně Fennec Shand.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Temuera Morrison (Boba Fett), Ming-Na Wen (Fennec Shand), Jennifer Beals (Garsa Fwip), David Pasquesi (Majordomus starosty), Carey Jones (Black Krrsantan), Jordan Bolger (Skad), J.J. Dashnaw (Dvojčata), Danny Trejo (Krotitel Rancorů), Stephen Root (Lortha Peel), Sophie Thatcher (Drash), Pedro Pascal (Din Djarin), Amy Sedaris (Peli Motto), Corey Burton (Cad Bane), Timothy Olyphant (Cobb Vanth), Stephan Bruner (Rozparovač)

Dvojčata

Dvojčata

Mocní Huttové z Nal Hutta, kteří přijíždějí na Tatooine nárokovat si území jejich zesnulého bratrance.

Sezóny 1
2022 - 2022

Jedná se o bratrance a sestřenici Jabby Hutta, který během vlády Galaktického Impéria držel na uzdě Tatooine a pomyslně vládl kriminálnímu podsvětí. Těsně před koncem války je ovšem Jabba zabit princeznou Leiou Organou. Na jeho trůn se tak dostává jeho lstivý sluha Bib Fortuna, kterého Dvojčata nechala kralovat bez problémů dalších pět let.

Jakmile je ale Bib zabit a na trůn usedá bývalý námezdní lovec Boba Fett, Dvojčatům se to nelíbí. Proto opouští svou domovskou planetu Nal Hutta a vydávají se na Tatooine nárokovat si území svého bývalého bratrance. Když zjistí, že to nepůjde tak lehce, vysílají svého nejnebezpečnějšího námezdního lovce Black Krrsantana, aby Bobu zneškodnil. Ten málem uspěje, ale Fetta na poslední chvíli zachrání gang v čele se Skadem.


Dvojčatům je jasné, že nyní prohráli. Druhý se den se vydávají Bobovi omluvit a jako dar mu přinášejí Rancora. Dvojčata dále prohlašují, že nyní Tatooine opouštějí, protože se jedná o bezcennou planetu. Navíc zjistili, že území po Jabbovi bylo přislíbeno již někomu jinému – starostovi Mok Shaizimu, který pracuje pro Syndikát Pykeů. A Dvojčata se nechtějí bezhlavě vrhat do války o bezcennou planetu.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Krátké účinkování, ale jejich dar byla úžasná bomba.

20.2.2022 | 17:47:47
Blackhand47XD

Snad bude jejich příběh rozšířen i v jiných projektech, Huttové jsou zajímavá a dosud neprozkoumaná část kánonu.

webmaster, grafik
13.1.2022 | 19:14:13
tom99

Velký potenciál? Rozhodně ano. Využit? Doposud ne…

webmaster, grafik
13.1.2022 | 17:03:20

Stav titulků

Epizoda S01E07: Chapter 7: In the Name of Honor

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Novinky

Fanoušci vylepšili vzhled jedné postavy z poslední epizody a vypadá o dost lépe

Fanoušci vylepšili vzhled jedné postavy z poslední epizody a vypadá o dost lépe

Fanoušci jsou vynalézaví. A i když studio Disney musíme pochválit, protože v seriálu jsou vidět ty utracené peníze, i fanoušci dokážou kouzlit. Nyní se do díla pustil youtubový kanál Cinematic Captures, který zcela předělal jednu postavu. Uvnitř článku naleznete spoilery k Chapter 6.

Reklama

Nejlepší postavy

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Postřehy ze světa Star Wars k epizodě Chapter 6: From the Desert Comes a Stranger

Postřehy ze světa Star Wars k epizodě Chapter 6: From the Desert Comes a Stranger

Servis fanouškům nadále pokračuje. Dave Filoni a Jon Favreau ví, co chceme vidět. A to přesně nám doručují v jednotlivých epizodách. Boba Fett si střihl ve svém vlastním seriálu čestné cameo, ale epizoda se opět točila okolo jiných postav. Na koho došlo tentokrát?

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama