The Book of Boba Fett (Boba Fett: Zákon podsvětí)
81/100 - 76×

The Book of Boba Fett(Boba Fett: Zákon podsvětí)

Po událostech prvních dvou řad seriálu The Mandalorian přišlo na řadu odvyprávění příběhu jednoho z nejlepších námezdních lovců předaleké galaxie, Boby Fetta. Ten však svou práci nevykonává sám, ale za pomoci vražedkyně Fennec Shand.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Temuera Morrison (Boba Fett), Ming-Na Wen (Fennec Shand), Jennifer Beals (Garsa Fwip), David Pasquesi (Majordomus starosty), Carey Jones (Black Krrsantan), Jordan Bolger (Skad), J.J. Dashnaw (Dvojčata), Danny Trejo (Krotitel Rancorů), Stephen Root (Lortha Peel), Sophie Thatcher (Drash), Pedro Pascal (Din Djarin), Amy Sedaris (Peli Motto), Corey Burton (Cad Bane), Timothy Olyphant (Cobb Vanth), Stephan Bruner (Rozparovač)

Peli Motto

Peli Motto

Zkušená mechanička z Tatooinu, která nikdy neopustila svou rodnou planetu. Djarinovi dodá novou stíhačku.

Sezóny 1
2022 - 2022

Peli Motto se narodila na planetě Tatooine a nikdy neměla potřebu ji ani opustit. I když samozřejmě chápe touhy jiných po dobrodružství, písky Tatooinu schovávají mnohem více lákadel, než se na první pohled může zdát. Peli Motto šéfuje Hangáru 3–5 ve městě Mos Eisley. V našem seriálu se s ní poprvé setkáme v letmém záběru z epizody The Streets of Mos Espa, kdy končí Občanská válka mezi Impériem a Povstalci.

Peli Motto prochází ulicemi Mos Eisley, když městem akorát projíždí Boba Fett. Motto má v seriálu ale i větší roli. Dinu Djarinovi vyrábí novou loď poté, co o starý dobrý Razor Crest nešťastně přijde na Tythonu. Když Djarin na Tatooine dorazí, je zpočátku zděšen. Novou loď si představoval jako obdobu Razor Crestu, místo toho ale na něj čeká stará stíhačka řady N-1 z Naboo.

Peli Motto ale loď značně vylepšuje, takže Mandalorian brzo na tuto elegantní stíhačku změní názor. I když nebude mít prakticky žádný úložný prostor, loď bude rychlejší a skladnější. Din Djarin se nechá přemluvit a od Peli loď odkoupí. Motto se taktéž netají svou láskou k droidům. Ve svém arzenálu má několik DUM-droidů, ale taktéž jednotku BD. Kdysi randila i s jedním Jawou, ovládá i jejich poměrně zvláštně znějící jazyk.

Foto: Disney+

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Zábavná.

20.2.2022 | 17:53:14
Blackhand47XD

Když se objevila v Mandovi poprvé, neměl jsem jí rád, ale teď mi přijde moc fajn. :)

webmaster, grafik
1.2.2022 | 10:59:31
tom99

Fajn vedlejší postava, u které jsem vždy rád, když se objeví v seriálu. Sice nemá až tak velkou roli, ale jako podpůrná postava je super. A Peli je nesmírně zábavná.

webmaster, grafik
31.1.2022 | 19:42:37

Novinky

Boba Fett se nedočkal potvrzení nové řady na Celebrationu a ani během třetí řady Mandaloriana

Boba Fett se nedočkal potvrzení nové řady na Celebrationu a ani během třetí řady Mandaloriana

Ten Boba Fett má ale smůlu. Ještě před dvěma lety to byl nejoblíbenější námezdní lovec v galaxii u většiny fanoušků a teď se musí prosit o pozornost. Seriál The Book of Boba Fett se dočkal smíšených ohlasů, neboť postava Fetta řádně změkla oproti komiksům a knihám.

Reklama

Nejlepší postavy

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Dave Filoni přiznává, že o oživení animovaných postav přemýšlí jen zřídka

Dave Filoni přiznává, že o oživení animovaných postav přemýšlí jen zřídka

Konečně máme pocit, že Star Wars je jedno velké médium, které propojuje i ty, které si byly vždy malinko vzdálenější. Animované postavy nám postupně ožívají a potkáváme je v hraném pojetí. Tvůrce právě těchto postav si ovšem nemyslí, že za každou cenu je chce oživit.

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama