The Book of Boba Fett (Boba Fett: Zákon podsvětí)
81/100 - 54×

The Book of Boba Fett(Boba Fett: Zákon podsvětí)

Po událostech prvních dvou řad seriálu The Mandalorian přišlo na řadu odvyprávění příběhu jednoho z nejlepších námezdních lovců předaleké galaxie, Boby Fetta. Ten však svou práci nevykonává sám, ale za pomoci vražedkyně Fennec Shand.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Temuera Morrison (Boba Fett), Ming-Na Wen (Fennec Shand), Jennifer Beals (Garsa Fwip), David Pasquesi (Majordomus starosty), Carey Jones (Black Krrsantan), Jordan Bolger (Skad), J.J. Dashnaw (Dvojčata), Danny Trejo (Krotitel Rancorů), Stephen Root (Lortha Peel), Sophie Thatcher (Drash), Pedro Pascal (Din Djarin), Amy Sedaris (Peli Motto), Corey Burton (Cad Bane), Timothy Olyphant (Cobb Vanth), Stephan Bruner (Rozparovač)

Peli Motto

Peli Motto

Zkušená mechanička z Tatooinu, která nikdy neopustila svou rodnou planetu. Djarinovi dodá novou stíhačku.

Sezóny 1
2022 - 2022

Peli Motto se narodila na planetě Tatooine a nikdy neměla potřebu ji ani opustit. I když samozřejmě chápe touhy jiných po dobrodružství, písky Tatooinu schovávají mnohem více lákadel, než se na první pohled může zdát. Peli Motto šéfuje Hangáru 3–5 ve městě Mos Eisley. V našem seriálu se s ní poprvé setkáme v letmém záběru z epizody The Streets of Mos Espa, kdy končí Občanská válka mezi Impériem a Povstalci.

Peli Motto prochází ulicemi Mos Eisley, když městem akorát projíždí Boba Fett. Motto má v seriálu ale i větší roli. Dinu Djarinovi vyrábí novou loď poté, co o starý dobrý Razor Crest nešťastně přijde na Tythonu. Když Djarin na Tatooine dorazí, je zpočátku zděšen. Novou loď si představoval jako obdobu Razor Crestu, místo toho ale na něj čeká stará stíhačka řady N-1 z Naboo.


Peli Motto ale loď značně vylepšuje, takže Mandalorian brzo na tuto elegantní stíhačku změní názor. I když nebude mít prakticky žádný úložný prostor, loď bude rychlejší a skladnější. Din Djarin se nechá přemluvit a od Peli loď odkoupí. Motto se taktéž netají svou láskou k droidům. Ve svém arzenálu má několik DUM-droidů, ale taktéž jednotku BD. Kdysi randila i s jedním Jawou, ovládá i jejich poměrně zvláštně znějící jazyk.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Zábavná.

20.2.2022 | 17:53:14
Blackhand47XD

Když se objevila v Mandovi poprvé, neměl jsem jí rád, ale teď mi přijde moc fajn. :)

webmaster, grafik
1.2.2022 | 10:59:31
tom99

Fajn vedlejší postava, u které jsem vždy rád, když se objeví v seriálu. Sice nemá až tak velkou roli, ale jako podpůrná postava je super. A Peli je nesmírně zábavná.

webmaster, grafik
31.1.2022 | 19:42:37

Stav titulků

Epizoda S01E07: Chapter 7: In the Name of Honor

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Novinky

Fanoušci vylepšili vzhled jedné postavy z poslední epizody a vypadá o dost lépe

Fanoušci vylepšili vzhled jedné postavy z poslední epizody a vypadá o dost lépe

Fanoušci jsou vynalézaví. A i když studio Disney musíme pochválit, protože v seriálu jsou vidět ty utracené peníze, i fanoušci dokážou kouzlit. Nyní se do díla pustil youtubový kanál Cinematic Captures, který zcela předělal jednu postavu. Uvnitř článku naleznete spoilery k Chapter 6.

Reklama

Nejlepší postavy

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Postřehy ze světa Star Wars k epizodě Chapter 6: From the Desert Comes a Stranger

Postřehy ze světa Star Wars k epizodě Chapter 6: From the Desert Comes a Stranger

Servis fanouškům nadále pokračuje. Dave Filoni a Jon Favreau ví, co chceme vidět. A to přesně nám doručují v jednotlivých epizodách. Boba Fett si střihl ve svém vlastním seriálu čestné cameo, ale epizoda se opět točila okolo jiných postav. Na koho došlo tentokrát?

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama