The Book of Boba Fett (Boba Fett: Zákon podsvětí)
81/100 - 76×

The Book of Boba Fett(Boba Fett: Zákon podsvětí)

Po událostech prvních dvou řad seriálu The Mandalorian přišlo na řadu odvyprávění příběhu jednoho z nejlepších námezdních lovců předaleké galaxie, Boby Fetta. Ten však svou práci nevykonává sám, ale za pomoci vražedkyně Fennec Shand.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Temuera Morrison (Boba Fett), Ming-Na Wen (Fennec Shand), Jennifer Beals (Garsa Fwip), David Pasquesi (Majordomus starosty), Carey Jones (Black Krrsantan), Jordan Bolger (Skad), J.J. Dashnaw (Dvojčata), Danny Trejo (Krotitel Rancorů), Stephen Root (Lortha Peel), Sophie Thatcher (Drash), Pedro Pascal (Din Djarin), Amy Sedaris (Peli Motto), Corey Burton (Cad Bane), Timothy Olyphant (Cobb Vanth), Stephan Bruner (Rozparovač)

Fotky

 • Promo fotky hlavních postav seriálu The Book of Boba Fett

  V galerii naleznete promo fotky hlavních postav seriálu The Book of Boba Fett. Jak už bývá u stanice Disney+ zvykem, galerii průběžně aktualizuje po každé epizodě, když se na scéně objeví nějaká nová a důležitá postava. I tuto galerii tak budeme pravidelně aktualizovat.

  25 0
  7.2.2022 | 22:30tom99Diskuze (2)
 • Boba Fett na nových obálkách magazínu Empire

  Premiéra seriálu The Book of Boba Fett nás čeká již za měsíc. Po prvním traileru je poměrně ticho, teď se stanice probouzí s novými promo fotografiemi, nebo spíš magazín Empire. V následujících týdnech ovšem začne velká kampaň, takže se stoprocentně dozvíme něco nového.

  7 1
  23.11.2021 | 8:53tom99Diskuze (0)
 • Krásný plakát k první sérii seriálu The Book of Boba Fett

  Po výživném traileru tu máme pochopitelně i další plakát. Na něm kromě Boby najdeme Fennec Shand, která skutečně nebude jen tak ledajakou okrajovou postavou, jak se mohlo zdát. Stanice Disney+ pomalu začíná stupňovat na propagaci, ještě měsíc a seriál tu máme.

  10 0
  2.11.2021 | 20:00tom99Diskuze (0)
 • Boba Fett odhaluje první oficiální plakát a datum premiéry

  Máme tady první fotografii k seriálu The Book of Boba Fett. Stanice Disney+ zároveň odhalila datum premiéry. Seriálu se dočkáme až 29. prosince 2021, tudíž mezi Vánoci a Silvestrem. Upřímně jsme čekali seriál o trochu dříve, na většinu epizod si tak musíme počkat do příštího roku.

  8 2
  30.9.2021 | 7:00tom99Diskuze (2)

Novinky

Boba Fett se nedočkal potvrzení nové řady na Celebrationu a ani během třetí řady Mandaloriana

Boba Fett se nedočkal potvrzení nové řady na Celebrationu a ani během třetí řady Mandaloriana

Ten Boba Fett má ale smůlu. Ještě před dvěma lety to byl nejoblíbenější námezdní lovec v galaxii u většiny fanoušků a teď se musí prosit o pozornost. Seriál The Book of Boba Fett se dočkal smíšených ohlasů, neboť postava Fetta řádně změkla oproti komiksům a knihám.

Reklama

Nejlepší postavy

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Dave Filoni přiznává, že o oživení animovaných postav přemýšlí jen zřídka

Dave Filoni přiznává, že o oživení animovaných postav přemýšlí jen zřídka

Konečně máme pocit, že Star Wars je jedno velké médium, které propojuje i ty, které si byly vždy malinko vzdálenější. Animované postavy nám postupně ožívají a potkáváme je v hraném pojetí. Tvůrce právě těchto postav si ovšem nemyslí, že za každou cenu je chce oživit.

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama