The Book of Boba Fett (Boba Fett: Zákon podsvětí)
81/100 - 53×

The Book of Boba Fett(Boba Fett: Zákon podsvětí)

Po událostech prvních dvou řad seriálu The Mandalorian přišlo na řadu odvyprávění příběhu jednoho z nejlepších námezdních lovců předaleké galaxie, Boby Fetta. Ten však svou práci nevykonává sám, ale za pomoci vražedkyně Fennec Shand.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Temuera Morrison (Boba Fett), Ming-Na Wen (Fennec Shand), Jennifer Beals (Garsa Fwip), David Pasquesi (Majordomus starosty), Carey Jones (Black Krrsantan), Jordan Bolger (Skad), J.J. Dashnaw (Dvojčata), Danny Trejo (Krotitel Rancorů), Stephen Root (Lortha Peel), Sophie Thatcher (Drash), Pedro Pascal (Din Djarin), Amy Sedaris (Peli Motto), Corey Burton (Cad Bane), Timothy Olyphant (Cobb Vanth), Stephan Bruner (Rozparovač)

Fennec Shand

Fennec Shand

Nájemný zabiják, který se ukrývá na Tatooinu, kde je taktéž jako Fett zanechána na pospas smrti.

Sezóny 1
2021 - 2022

Fennec Shand je uznávanou vražedkyní, která v minulosti pracovala pro několik známých zločineckých syndikátů. Když ale na sebe upne příliš velkou dávku pozornosti Nové republiky, stáhne se na písčitou planetu Tatooine. Tam je ovšem i tak na ráně hladovým námezdním lovcům. Postupně po ni jde Din Djarin i nezkušený nováček Toro Calican.

Ten nakonec Shand dopadne, ta se ho pokouší zmanipulovat a poštvat proti Dinovi. Shand se nicméně manipulační hrátky vymstí a končí polomrtvá a zanechána sama na odlehlé poušti. Fennec nicméně najde Boba Fett, který ji dá do pořádku, čímž se následně Fennec stane jeho dlužníkem. Oba posléze spolupracují a stane se z nich obávaná dvojka.


Nějaký čas pomáhají Dinu Djarinovi nalézt mladého Grogu, posléze se ovšem vrací zpět na Tatooine, kde chtějí nastolit nový řád ve zločineckém odvětví. Vydají se do bývalého paláce Jabby Hutta, kde nyní vládne Bib Fortuna kriminálnímu podsvětí. Fett s Fennec Fortunu odstraní a trůn si uzmou pro sebe. Oba ale netuší, že obhospodařování kriminálního podsvětí je daleko těžší a složitější, než oba čekali.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
mirako

Taky mě moc nebaví její projev.

3.3.2022 | 1:56:19
S.T.A.L.K.E.R.

Skvělá postava. Jsem rád, že je na straně Boby.

20.2.2022 | 17:42:49
badyvlasim

Miluju ji. Nejhezci zenska ve svete Star wars

10.2.2022 | 23:15:36
RagnarokCzD

Já nevim, tohle je nová postava, takže k ní nemám žádnej vztah …

Tahle herečka má asi takový rozpětí vyjadřování emocí, jako Kristen Stewart, nebo libovolná kamenná socha … ale asi sem si na to u ní už zvyk a jelikož smysl její postavy je stát Bobovi po boku a tvářit se drsně … asi mi to u ní funguje.

20.1.2022 | 14:19:24
Basim

Dobře to hraje

20.1.2022 | 10:23:56
tom99

S postavou by asi nebyl až takový problém, kdyby ji nehrála Ming-Na Wen. Ta mě svým mdlým projevem naprosto irituje…

webmaster, grafik
31.12.2021 | 14:43:12

Stav titulků

Epizoda S01E07: Chapter 7: In the Name of Honor

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Novinky

Fanoušci vylepšili vzhled jedné postavy z poslední epizody a vypadá o dost lépe

Fanoušci vylepšili vzhled jedné postavy z poslední epizody a vypadá o dost lépe

Fanoušci jsou vynalézaví. A i když studio Disney musíme pochválit, protože v seriálu jsou vidět ty utracené peníze, i fanoušci dokážou kouzlit. Nyní se do díla pustil youtubový kanál Cinematic Captures, který zcela předělal jednu postavu. Uvnitř článku naleznete spoilery k Chapter 6.

Reklama

Nejlepší postavy

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Postřehy ze světa Star Wars k epizodě Chapter 6: From the Desert Comes a Stranger

Postřehy ze světa Star Wars k epizodě Chapter 6: From the Desert Comes a Stranger

Servis fanouškům nadále pokračuje. Dave Filoni a Jon Favreau ví, co chceme vidět. A to přesně nám doručují v jednotlivých epizodách. Boba Fett si střihl ve svém vlastním seriálu čestné cameo, ale epizoda se opět točila okolo jiných postav. Na koho došlo tentokrát?

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama